جذب عشق مورد نظر

جذب عشق مورد نظر

یکی دیگر از سوالات رایج، که مدتهاست توسط افراد مختلفی مطرح میشد و درخواست مقاله ای در مورد آن وجود داشت، این است که افراد، قصد جذب یک فرد کاملا خاص و مشخص را دارند. آیا واقعا و حقیقتا چنین چیزی ممکن است ؟ آیا این کار با اراده آزاد آن فرد تضاد ندارد !؟

جذب یک فرد کاملا مشخص برای رابطه عشقی یا …

چه بسا اگر حرف خیلی از اساتید دیگر در مورد قانون جذب و ارتعاشات را بشنوید، میگویند که : “در مورد جذب فرد دیگر به رابطه عشقی، شما نخواهید توانست یک فرد کاملا مشخص را جذب زندگی خود کنید. زیرا این کار با اراده آزاد آن فرد تضاد دارد و بهتر است بصورت کلی جذب رابطه عشقی عالی را تصویر سازی کنید و نه یک فرد مشخص را.” . اما این جمله ذاتا فقط از باورهایی محدود کننده نشات گرفته و از شناخت سطحی از عمق ساختار این جهان ریشه میگیرد.

وقتی در قدرت نامحدود از قانون ارتعاشات، جذب و یا از ساختار عمق هستی برای شما حرف میزنیم، در حال شنیدن یک سری تئوریهای بدرد نخور که از کتابهای مختلف برایتان کپی پیست میشوند(مثل بسیاری از مراجع) نیستیم ! مطالب قدرت نامحدود تماما و کلمه به کلمه در این دو سال، هر روز تالیف یا ضبط(مقالات صوتی) شده اند و در اصل از تجارب شخصی زندگی نویسنده این ۹۰۰ مقاله تا به این لحظه و مطالعات بسیار وسیع در شاخه های مختلف علوم، نشات میگیرند و همین است که عملی بودن قطعی مطالب عنوان شده را(البته در صورت اجرای مو به موی آموزشها)، تضمین میدارد.

شما میتوانید دقیقا و مشخصا یک فرد خاص را، که حتی هیچ راه ارتباطی(مثل شماره تماس) با او ندارید و کیلومترها نیز با شما فاصله دارد، جذب زندگی خود کنید(چه برای رابطه عشقی، چه برای تجارت یا هر چیز دیگر). و نکته اینجاست که این موضوع دقیقا منطبق باساختار آفرینش است. وقتی شما هم فرکانس با چیزی شوید، و سطح انرژی خود را به سطح آن برسانید، هیچ گریزی وجود ندارد مگر اینکه آن چیز رخ دهد. و اینکار میتواند در طی یک روز و آنی رخ دهد. یعنی مثلا شما در همان روزی که امواج فکری را ارسال کردید، پیامی را از همان فرد دریافت کرده و مثلا آن فرد وارد زندگی شما میشود. تاکید میشود که اینها قصه هایی جالب و هیجان انگیز نیستند زیرا قدرت نامحدود فقط با حقیقت کار دارد و به هیچ چیز دیگری غیر از بیان حقیقت اهمیت نمیدهد، اینها تک تک مطالب کاملا عملی هستند که بارها و بارها بصورت تجربی تایید شده اند. بنابر این، این نگاه که برخی اساتید میگویند شما نمیتوانید فردی خاص را برای رابطه عشقی انتخاب کنید، فقط یک باور محدود کننده و ناشی از شناخت ناقص است. زیرا اول از همه همه چیز بر مبنای انرژی و فرکانس است(پس اگر به فرکانس یک فرد برسید، غیر ممکن است آن فرد وارد زندگی شما نشود) و دوما، انسانها فقط به اندازه سطح هوشیاری خود اراده و اختیار دارند، اما معمولا انسانهای عادی متصورند که کاملا همه چیز در کنترل آنهاست و اراده مطلق دارند و معمولا هم با این مثال که :”ببین الان اراده میکنم دستم رو تکون بدم و تکون میدم ! ببین ارادم رو!”، اراده ظاهرا آزاد خود را اثبات میکنند !! و به همین علت فکر میکنند جذب یک فرد مشخص، خلاف اراده آزاد آنهاست ! حال آنکه اگر کمی مدیتیشن کنید، متوجه میشوید تا قبل از انجام مدیتیشن، هیچ انسانی حتی ۱ درصد هم اختیار آزاد حقیقی ندارد و فقط برنامه های ذهنی اتوماتیک از ناخودآگاه او زندگی اش را پیش میبرند.

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *