مرا برای چه چیز می خواهی

مرا برای چه چیز می خواهی

برخی زنان به شدت حساس هستند که توسط مردشان، فقط بخاطر خودشان خواسته شوند، نه مثلا به خاطر نیاز جنسی. آنها میگویند :”مرا برای چه چیز میخواهی !؟ فقط برای رابطه جنسی ؟”. در این مقاله به همین موضوع خواهیم پرداخت :

چرا این جمله را نباید مطرح کنید ؟

اما گفتن این جمله چه آسیب هایی به رابطه دارد و چرا نباید مطرح شود ؟

خود را ضعیف تر نکنید ! به عنوان یک زن، باید بپذیرید که جذابیت زنانه بخشی قدرتمند از وجود شماست، حال با گفتن جمله : “مرا به خاطر خودم بخواه، نه بخاطر رابطه جنسی”، شما در حال تفکیک و مجزا کردن خودتان، از بخش جنسی وجودتان هستید. یک زن جذاب، به سادگی پذیرفته است که جذابیت جنسی، بخشی از وجود و بخشی از “خود” اوست ! پس آنرا از خود مجزا نکنید زیرا با این کار خود را ضعیف تر خواهید کرد.
برخیها به مرد خود میگویند : “چرا فقط حین رابطه جنسی با من خوش رفتار هستی !؟”، حال آنکه شما میتوانستید از همین موضوع استفاده کنید تا شعله های علاقه و عشق موجود حین رابطه جنسی را به تمام رابطه خود تعمیم دهید. مطمئن باشید اگر اینقدر حساس نباشید، این شعله ها همانقدر مقدس خواهند بود که در ذهن خود انتظارش را میکشید…
در گوشه های ذهن شما، رابطه جنسی هنوز هم یک گناه و زشت است ! چیز دیگری که به زبان آوردن آن جمله ها، از اعماق ناخودآگاه شما نشان میدهد، این است که شما هنوز هم در گوشه ذهن خود، رابطه جنسی را یک گناه و چیزی ناشایست میدانید. فراموش نکنید رابطه جنسی، همان نیرویی است که به شما حیات بخشیده است ! وقتی چنین چیزی را در گوشه ذهن خود زشت یا بد بدانید یا حس کنید بخشی حاشیه ای و بی اهمیت در زندگیتان است، چنین جملاتی را بیشتر مطرح خواهید کرد.
ضعف شما را نشان میدهد : زنانی که این جمله را به زبان می آورند، در پشت پرده حس ضعف دارند و حس میکنند که تنها برگ برنده در تمام زندگی و وجودشان، مسائل جنسی است و میترسند که با خواسته شدن به خاطر مسائل جنسی، به بازی گرفته شوند. مطمئن باشید اگر بخواهید رابطه خود را، فقط با نیاز جنسی و اعمال تحریم های جنسی کنترل کنید، توسط همان نیاز جنسی و مسائلی مثل خیانت جنسی، دیر یا زود رابطه خود را از دست خواهید داد.
رقیب ها وجود دارند ! وقتی نسبت به رابطه جنسی محدودیت هایی وضع میکنید و مدام قبل از شروع آن، اول مطمئن میشوید که شوهرتان شما را فقط به خاطر خودتان میخواهد یا خیر، بد نیست به یاد بیاورید که امروزه چه بخواهید چه نخواهید، افرادی هم هستند که برای شروع رابطه جنسی، هیچ حساسیتی روی اینکه عشق دریافت کنند یا نکنند، ندارند. وقتی رابطه جنسی را در رابطه به خوبی و بی قید و شرط تامین نکنید، رابطه به سادگی در معرض خطر و تخریب قرار میگیرد. یک رابطه جنسی خوب، باعث افزایش عشق میان شما نیز خواهد شد.
علاقه او را به خود کمتر میکنید : هرچیزی که ممنوع باشد، جذابیت بیشتری خواهد داشت. با گفتن جمله : “مرا به خاطر خودم میخواهی یا به خاطر رابطه جنسی ؟” شما عملا درحال اجرای یک تکنیک هیپنوتیزم گفتاری، بر علیه خود هستید ! از آنجایی که در این جمله، رابطه جنسی به نوعی ممنوع حس میشود، در ذهن فرد مقابل جذاب تر شده و اتفاقا اینکه او شما را به خاطر خودتان بخواهد نیز ضعیف تر میشود.

نهایتا ذکر این نکته مهم است که هرگز رابطه جنسی را تبدیل به یک اهرم فشار و کنترل در رابطه خود نکنید. مطمئنا رابطه ای که در آن نیاز جنسی به یک اهرم کنترل تبدیل میشود، کم کم به سمت نابودی خواهد رفت.(کاملترین مرجع جذابیت آقایان، مقاله ای که شما را به جذابترین مرد تبدیل میکند)

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *