آتاری در میان تغییرات رهبری ، بخش جدید بلاکچین را ایجاد می کند – مجموعه

آتاری در میان تغییرات رهبری ، بخش جدید بلاکچین را ایجاد می کند

 آتاری از ایجاد بخش جدید بلاکچین به عنوان بخشی از تغییر سازمان در شرکت خبر داده است.

در بیانیه مطبوعاتی که روز سه شنبه منتشر شد ، قهرمان بازی ایجاد دو بخش جدید - Atari Gaming و Atari Blockchain را آشکار کرد.

بخش اول در ادامه کار توسعه در فهرست عناوین محبوب یکپارچهسازی با سیستمعامل Atari و همچنین کنسولهای VCS راه اندازی مجدد خواهد بود.

به عنوان بخشی از این اطلاعیه ، آتاری همچنین نشان داد که مدیر عامل فعلی فردریک چسنایس ریاست بخش بلاک چین آتاری را بر عهده خواهد داشت در حالی که وید جی روزن به عنوان مدیر عامل جدید شرکت عهده دار خواهد شد. قبل از اعلام این خبر ، روزن رئیس هیئت مدیره آتاری بود.

برای Atari Blockchain ، این اعلامیه نشان داد که بخش جدید بر بهره گیری از فرصت های ظهور در تقاطع فناوری بازی و بلاکچین متمرکز است. با تخمین 2.7 میلیارد بازیکن در سراسر جهان ، صنعت بازی اغلب به عنوان اختلال در بلاکچین شناخته می شود.

طبق این اعلامیه ، Atari Blockchain در زمینه ادغام Atari Token (ATRI) در اکوسیستم بازی این شرکت کار خواهد کرد. این ادغام برنامه ریزی شده گزارش شده است که بازی های بلاکچین مبتنی بر آتاری و همچنین اقتصاد رمزهای دیجیتال را در VCS پوشش می دهد.

Atari Blockchain همچنین مسئولیت هدایت مشارکت شرکت در فضای رمزهای غیر قابل شستشو را بر عهده خواهد داشت.

Atari پس از جمع آوری حدود 1.5 میلیون دلار در یک دوره فروش خصوصی ، رمز ATRI خود را در نوامبر سال 2020 راه اندازی کرد. حتی قبل از راه اندازی توکن خود ، آتاری در فضای رمزنگاری و بلاکچین نقش داشته است. در سال 2018 ، شرکت هولدینگ Atari SA اعلام کرد قصد دارد در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کند.

غول بازی که مسئول پیشگام کنسول های بازی ویدیویی خانگی در دهه 1970 است همچنین با چند استارت آپ در زمینه بازی های بلاکچین و مناظر NFT metaverse همکاری کرده است.

همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، آتاری با اکوسیستم بازی بلاکچین Enjin در دسامبر سال 2020 برای ادغام IP و مجوزهای نمادین سابق در سیستم عامل دوم همکاری کرد.

در ماه مارس ، آتاری همچنین برای ساخت یک کازینو مجازی با Decentral Games همکاری کرد.