آماده سازی Yam Finance برای راه اندازی مجدد کمتر فاجعه بار – مجموعه

آماده سازی Yam Finance برای راه اندازی مجدد کمتر فاجعه بار

 پروتکل امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) Yam Finance در 18 سپتامبر راه اندازی می شود.

Yam Finance V2 ، یک چنگال ترکیب (COMP) دارای یک توکن بومی با منبع انعطاف پذیر ، ماه گذشته به صحنه DeFi سرازیر شد - ظرف 24 ساعت پس از راه اندازی بیش از نیم میلیارد دارایی از کشاورزان بازده کسب کرد.

با این حال ، هنگامی که یک اشکال فاجعه بار باعث ایجاد ذخایر بیش از حد می شود و این امر اجرای دولت را غیرممکن می کند ، V2 حسابرسی نشده Yam Finance به نتیجه ای چشمگیر رسید.

این راه اندازی مجدد به دنبال یک دوره حاکمیت موقت است که طی آن اجماع جامعه در مورد "تمام موضوعات اصلی برای راه اندازی V3" پیدا شد ، با رای گیری جامعه برای تغییر دارایی ذخیره Yam به yUSD ، تمدید دوره رأی گیری به دو روز و تنظیم آستانه پیشنهادها و حد نصاب

از همه مهمتر برای اطمینان از سرمایه گذاران بالقوه ، حسابرسی توسط شرکت امنیتی بلاکچین PeckShield تکمیل شد.

این حسابرسی "چندین موضوع مربوط به امنیت یا عملکرد" ​​را یافت که می تواند در قراردادهای هوشمند Yam بهبود یابد - از جمله 17 "اشکال اساسی در برنامه نویسی" ، 12 مسئله در "بررسی پیشرفته DeFi" PeckShield در "منطق تجاری" و "عملیات سیستم" ، "و شش توصیه اضافی.

پک شیلد چهار مورد را "اطلاعاتی" توصیف می کند ، در حالی که شش مورد کم خطر ، چهار مورد با خطر متوسط ​​و یک مورد با ریسک بالا طبقه بندی شده است. هیچ مسئله ای از نظر شدت "حیاتی" یافت نشد ، و از آن زمان تمام مسائل شناسایی شده "بلافاصله تأیید و برطرف شده اند". پک شیلد نتیجه گرفت:

"YAM یک آزمایش جالب و بدیع از حاکمیت مبتنی بر جامعه و ارز رمزنگاری شده الاستیک را ارائه می دهد و ما از طراحی و اجرای کلی بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ایم."

با این حال ، شرکت تأکید کرد که "قراردادهای هوشمند به طور کلی هنوز در مرحله اولیه ، اما مهیج توسعه قرار دارند" ، و هشدارهای احتیاطی از ویتالیک بوترین ، خالق Ethereum (ETH) را در مورد "خطر قرارداد هوشمند" تکرار می کند.

حسابرسی برای استفاده از بودجه حاصل از کمک مالی Gitcoin پروژه پرداخت شد ، و همه وجوه باقیمانده قرار است برای حمایت مالی از یک اشکال استفاده شود.

مشوق های نقدینگی برای جفت شدن YAM / yUSD در تاریخ 19 سپتامبر به اجرا در می آیند ، و اولین پایه گذاری دو روز بعد انجام می شود. نشانه های Yam V2 به صورت دستی با نسبت 1: 1 به V3 منتقل می شوند ، 50٪ بلافاصله قابل بازخرید و نیمه باقی مانده به مدت 30 روز به طور مداوم واگذار می شود.