احساس رمزنگاری سقوط می کند حتی وقتی بلومبرگ به بیت کوین 400 دلار می گوید – مجموعه

احساس رمزنگاری سقوط می کند حتی وقتی بلومبرگ به بیت کوین 400 دلار می گوید

 


شرکت تجزیه و تحلیل سانتیمنت گزارش داده است که احساس ارز رمزنگاری شده برای سال 2021 به تقریباً کم سابقه ترین سطح سقوط کرده است - حتی در شرایطی که برخی از کارشناسان هدف 400،000 دلاری قیمت بیت کوین را دو برابر می کنند.

به گفته سانتیمنت ، احساسات بدنبال افت بیت کوین به زیر 60،000 دلار به قیمت فعلی 56،300 دلار و افت Ethereum زیر 2000 دلار در این هفته ایجاد شد. اتر در حال حاضر با قیمت 1886 دلار معامله می شود

اما سایر سیستم عامل های تحلیلی ، تغییر کمتر متقاعد کننده ای را نشان می دهند که پلتفرم داده های پیش بینی کننده رمزنگاری آگمنتو شاهد کاهش احساسات از "صعودی" به "کمی نزولی" است. در همین حال ، شاخص Crypto Fear and Greed تقریباً هیچ تغییری نشان نمی دهد ، با این حال پیشخوان همچنان به وضوح در "طمع" نشسته است

شاخص جایگزین ترس و طمع. منبع جایگزین

فروش روز گذشته ، که کل محدودیت بازار ارزهای رمزنگاری شده قبل از ایجاد ثبات در حدود 1.9 تریلیون دلار ، برای مدت کوتاهی به زیر 1.8 تریلیون دلار کاهش یافت ، به نظر نمی رسد تحلیلگران فصلی را آزار دهد. ماتی گرینسپان ، بنیانگذار اقتصاد کوانتوم ، در خبرنامه خود در تاریخ 8 آوریل اظهار داشت که این افت "در حجم نسبتاً کمی اتفاق افتاد."

قیمت بیت کوین ، حجم واقعی و دشواری آن. منبع: مساری

وی خاطرنشان کرد که به نظر می رسد استخراج کنندگان بیت کوین حتی متوجه افت نرخ هش شبکه در رسیدن به بالاترین رقم 179 میلیون مورد گذشته نشده اند ، افزود: "ماینرها بجای فروش مجدد آن به بازار ، بیت کوین را احتکار می کنند." این اغلب به عنوان نشانه ای است که آنها انتظار قیمت های بالاتر را دارند.

تاریخچه نشان می دهد BTC فقط شروع به کار می کند

در تاریخ 5 آوریل ، گزارشی توسط مایک مک گلون ، استراتژیست هوش بلومبرگ منتشر شد و پیش بینی کرد بیت کوین به زودی می تواند به 400000 دلار نزدیک شود و این بر اساس برنامه های گذشته گاو نر است.

"در ماه سپتامبر ، نوسان 180 روزه در مورد رمزنگاری با کمترین زمان از اکتبر 2015 مطابقت داشت. از میانگین قیمت آن ماه ، بیت کوین کمی بیش از 50 برابر شد و به بالاترین حد در سال 2017 رسید"

اگرچه زمان مشخصی برای زمان دستیابی به این اوج تعیین نمی کند ، اما گزارش مشخص می کند که در سه ماه آینده قیمت به احتمال زیاد "مقاومت 60،000 دلاری را شکسته و به 80،000 دلار می رسد".

حساب تجزیه و تحلیل بیت کوین "Ecoinometrics" توییت کرد که از نظر تاریخی ، قیمت BTC از 300 تا 350 روز از تقلیل های قبلی شکست. ما در حال حاضر در 329 روز از آخرین نصف شدن هستیم. اگر در ماه مه آینده چیزی شبیه به کاهش های قبلی به نمایش بگذارد ، می تواند قیمت بیت کوین را از $ 700،000 بگذارد ... یا به زیر 40،000 $ برسد.

پیش بینی قیمت بیت کوین. منبع: توییتر