ادغام رمزنگاری PayPal به این معنی است که بیت کوین می تواند تعداد کاربران خود را سه برابر کند – مجموعه

ادغام رمزنگاری PayPal به این معنی است که بیت کوین می تواند تعداد کاربران خود را سه برابر کند

 


قیمت بیت کوین (BTC) پس از اعلام خبر دیروز PayPal که باعث افزایش قدرت شد و قیمت را به بالاترین قیمت 2020 تبدیل کرد ، مجدداً از مرز $ 13،000 عبور کرد.

در حال حاضر نزدیک به 13،100 دلار نشسته است ، قیمت بیت کوین از زمان اعلام شده تقریبا 10٪ تجمع کرده است و BTC اکنون به عنوان پیشی گرفته است که از طریق PayPal به عنوان 21 امین دارایی از طریق سرمایه بازار ، سبقت می گیرد.

اعلان رمزنگاری PayPal دو هفته پس از آن منتشر می شود که Square ، غول پرداخت دیگر ، با سرمایه گذاری تقریباً 1٪ از دارایی های خود در بیت کوین ، اعلام کرد که وارد بیت کوین می شود.

طبق گفته Lanre Jonathan Ige ، محقق در Amun AG ، روند مداوم سرمایه گذاری های کلان در ایجاد علاقه نهادی به بیت کوین م materialثر خواهد بود. ایج گفت:

often € or شرکت ها اغلب از روند پیروی می کنند و ما می توانیم از شرکت های دیگر انتظار داشته باشیم که از Square و Microstrategy پیروی کنند ، زیرا بازده دارایی ها همچنان تحت تأثیر قرار می گیرند. ’€

با این حال ، اخبار اخیر از PayPal به جای بیت کوین برای موسسات ، بیشتر مردم را به بیت کوین می کشاند. این به این دلیل است که PayPal ممکن است مخاطبان جریان اصلی بیشتری را با ارز رمزنگاری شده به عنوان یک وسیله سرمایه گذاری در حال حاضر و به عنوان یک روش پرداخت در آینده ، که یکی از تمرکز اصلی جامعه بیت کوین در مورد تصویب گسترده است ، افزایش دهد.

PayPal باید پایگاه کاربران بیت کوین را افزایش دهد

طبق داده های شیشه گره ، بیت کوین در حال حاضر بیش از 187 میلیون کاربر یا "فروشندگان" دارد. ویلی وو ، تحلیل گر رمزنگاری ، در عین حال چشمگیر اشاره شد که این در مقایسه با 487 میلیون کاربر PayPal کم رنگ است.

کل HODLers بیت کوین. منبع: توییتر

با افزودن بیت کوین ، پی پال این نام را به مخاطبان اصلی جریان می دهد. در حالی که فعلاً فقط خرید ، فروش و نگهداری بیت کوین از طریق PayPal امکان پذیر است ، این شرکت اعلام کرد که در سال 2021 پرداخت و نقل و انتقالات ارز رمزنگاری شده را اضافه خواهد کرد. پس از این اتفاق ، می تواند اعتبار Bitcoin را به عنوان یک پرداخت و مکانیزم حواله.

معامله از طریق PayPal و سایر سیستم عامل های متمرکز حتی می تواند به یکی از روشهایی تبدیل شود که بیت کوین قادر است مقیاس خود را به یک پایگاه اصلی کاربر برساند. از معاملات متمرکز (همراه با روش های دیگر مانند زنجیرهای جانبی و شبکه رعد و برق) می توان برای کاهش ازدحام در بلاکچین بیت کوین استفاده کرد ، و این اجازه را می دهد که فقط برای معاملات بزرگتر که به امنیت بیشتر ، شفافیت یا اثبات تغییر ناپذیری مالکیت نیاز دارند ، استفاده شود.