اولین برنامه های بازنشستگی بیت کوین با حمایت شرکت در ایالات متحده آغاز شد – مجموعه

اولین برنامه های بازنشستگی بیت کوین با حمایت شرکت در ایالات متحده آغاز شد

 مدیر دارایی مستقر در ایالات متحده ، Digital Asset Investment Management (DAiM) ، اولین برنامه های بازنشستگی 401 (k) با حمایت مالی کارفرمایان را که از بیت کوین پشتیبانی می کند ، آغاز کرده است.

بر اساس اعلامیه 19 نوامبر ، DAiM به عنوان مشاور و امانت دار در كمك به شركت ها "ایجاد برنامه 401 (k) كه چندین نمونه نمونه پیشنهادی از ریسك متفاوت برای دارایی های سنتی و تخصیص حداكثر 10٪ به بیت کوین" را ارائه می دهد ، خدمت خواهد كرد.

BTC توسط Gemini Trust در انبار سرد نگهداری می شود و به DAiM اجازه می دهد بیت کوین را به کارمندان سابق خود که شرکتهای شرکت کننده را ترک کرده اند منتقل کند.

برنامه های رمزنگاری DAiM مطابق با قانون تأمین درآمد بازنشستگی کارمندان در سال 1974 است و از سال 2021 توسط کارفرمایان ارائه می شود.

در حالی که شهروندان ایالات متحده از زمان آغاز مالیات بیت کوین در سال 2018 توسط اداره درآمد داخلی ، سرمایه گذاران رمزگذاری شده را می توانند در حساب های بازنشستگی فردی ، 401 (k) بازپرداخت و حساب های کارگزاری خود قرار دهند ، آدام پوکرنیکی ، مدیرعامل DAiM ، به Cointelegraph گفت: "ارائه آن غیرممکن است بیت کوین در حال حاضر در واقع برنامه های مستقر در شرکت است. "

"تفاوت این است ، شما می توانید یک برنامه قدیمی 401k را انتخاب کنید و آن را به IRA تبدیل کنید وقتی کار یا کارفرمایی را ترک می کنید تا در بیت کوین سرمایه گذاری کنید ، اما سرمایه گذاری در بیت کوین هنگام کار در یک شرکت بدون مجازات یا ترک آن هرگز امکان پذیر نبوده است شغل شما تاکنون "

Pokornicky گفت که صنایع سنتی مدیریت ثروت "به آرامی در برابر بیت کوین گرم می شوند" ، و خاطرنشان کرد: "به سختی هیچ مشاور سرمایه گذاری وجود دارد که دسترسی مجاز و تنظیم شده به بیت کوین را مستقیماً در حساب های کارگزاری و بازنشستگی ارائه دهند."

وی عدم تمایل این بخش را به "نوار قانونی جدی نظارتی" پیرامون انطباق رمزنگاری نسبت می دهد ، و تأکید می کند که قبل از تأیید DAiM برای ارائه خدمات تحت حمایت کارفرمای خود ، "تقریباً یک سال آهسته سازی" طول کشیده است:

"به عنوان یک مشاور ، شما نمی توانید فقط مدیریت و مشاوره برای بیت کوین را شروع کنید زیرا این را می خواهید. برای ایجاد چارچوب های عملیاتی ، زیرساخت ها و مشارکت های استراتژیک که نیاز به ازدواج مشترک دارند تا در هر ایالتی که سازگار باشید ، کار و انطباق زیادی وجود دارد.

Pokornicky همچنین به تقاضای "رونق" سرمایه گذاری بازنشستگی در بیت کوین اشاره کرد و افزود: "بیشترین تقاضا را از افراد در سنین 28 تا 45 سال دیده ایم."