اکثر سرمایه گذاران هندی هیچ راهی آسان برای ورود به & # 039؛ رمزنگاری – مجموعه

اکثر سرمایه گذاران هندی هیچ راهی آسان برای ورود به & # 039؛ رمزنگاری

 


یک بررسی جامع از صرافی CoinDCX هند نشان داده است که اکثر سرمایه گذاران محلی "راهی آسان" برای دسترسی به دارایی های رمزنگاری نمی کنند. این در حالی است که کشور ممنوعیت ارائه خدمات به موسسات مالی به مشاغل دارایی دیجیتال را در اوایل سال جاری تغییر داده است.

طبق یافته های صرافی وابسته به OKEx ، 56٪ از پاسخ دهندگان زیر 40 سال اظهار داشتند که "راهی آسان برای ورود" به بازارها وجود ندارد. این احساس نیز در 60٪ پاسخ دهندگان با درآمد کمتر از 500،000 روپیه هند (6،700 دلار) در سال مشترک است.

بسیاری از بخشهای جمعیت هند نیز عدم "وضوح قانونی و نظارتی" را به عنوان بزرگترین مانع ورود به بخش رمزنگاری عنوان می کنند ، از جمله 22٪ از پاسخ دهندگان 40 سال به بالا ، 32٪ از دانشجویان و 23٪ از سرمایه گذاران املاک و مستغلات.

فارغ التحصیلان و پاسخ دهندگان از 20 تا 30 سال "دانش و آموزش" در مورد رمزنگاری را بزرگترین چالش برای تصویب آن دانستند.

CoinDCX بیش از 11300 شرکت کننده را به منظور بررسی خود ، از جمله 3512 مشتری خود ، به صورت دیجیتالی پرس و جو کرد.

چالش های پذیرش رمزنگاری هند: بررسی CoinDCX

یافته ها نشان می دهد که 40٪ از سرمایه گذاران رمزنگاری هند از یکی از سه زمینه حرفه ای - فناوری اطلاعات ، امور مالی یا آموزش و پرورش استقبال می کنند.

در حالی که 12٪ از پاسخ دهندگان شاغل در صنعت بانکداری اظهار داشتند که دارایی های رمزنگاری شده را در اختیار دارند ، 22٪ با این جمله موافق هستند که ارزهای مجازی یک سرمایه گذاری جایگزین قوی است که نشان می دهد این می تواند یک بخش رشد در کشور باشد.

تقریباً دو سوم سرمایه گذاران رمزنگاری حقوق بگیر هستند ، در حالی که 12٪ از افراد خود اشتغال دارند و فقط 8٪ آنها دانشجو هستند. با وجود سطح پایین مالکیت رمزنگاری در میان دانشجویان ، 87٪ از مداحان دارای حداقل دانشگاه فارغ التحصیل شدند.

جالب توجه است که تعداد کمی از پاسخ دهندگان نظرسنجی مایل به نوشتن رمزنگاری به طور کامل با کمتر از 5٪ از بازنشستگان ، بیکار یا خانه دار هستند که ادعا می کنند ارزهای رمزپایه ارائه می دهند "سود صفر" این رقم در میان فارغ التحصیلان به زیر 1٪ می رسد.

در ماه مه سال جاری ، دادگاه عالی هند ممنوعیت ارائه خدمات مالی به بانک ها به مشاغل مربوط به دارایی های رمزنگاری شده را که توسط بانک رزرو هند در ژوئیه 2018 تصویب شده بود ، لغو کرد.

با وجود شکایت بسیاری از شرکت های رمزنگاری از اینکه بانک ها تمایلی به کار با آنها ندارند ، بخش ارز مجازی هند از سه ماهه اول به طور قابل توجهی گسترش یافته است. هند به عنوان یک بازار بزرگ نظیر به نظیر برای تجارت بیت کوین ظهور کرده است ، Zebpay محلی مبنی بر برنامه ریزی برای راه اندازی یک بازار برای نشانه های غیرقابل استفاده ، و Binance یک شتاب دهنده محلی برای پروژه های مالی غیرمتمرکز راه اندازی کرد.