ایالات متحده برای مقابله با حمله مالی چینی & # 039؛ – پمپ – مجموعه

ایالات متحده برای مقابله با حمله مالی چینی & # 039؛ - پمپ

 آنتونی پمپلیانو استدلال می کند که بیت کوین (BTC) می تواند دلار آمریکا را تضعیف کند اگر ایالات متحده در پذیرش آن نقش اصلی را نداشته باشد.

صحبت کردن با CNBC در تاریخ 8 آوریل ، بنیانگذار Morgan Creek Digital اخطار سرمایه گذار پیتر تیل را مبنی بر اینکه چین می تواند از Bitcoin برای بی ثبات سازی هژمونی دلار استفاده کند ، پیگیری کرد.

تیل نسبت به تهدید بیت کوین هشدار می دهد

تایل در سخنرانی خود در سمینار نیکسون گفته بود: "من در این مرحله تعجب نمی کنم که آیا بیت کوین تا حدی به عنوان یک سلاح مالی چینی در برابر ایالات متحده تصور می شود. این پول فیات را تهدید می کند اما به خصوص دلار آمریکا را تهدید می کند".

پومپلیانو در پاسخ به این س whetherال که آیا این یک مشکل بالقوه است یا خیر ، سریع متوجه شد که Thiel مخالف بیت کوین نیست ، بلکه می تواند در صورت تصمیم گیری های نادرست و منطقی ، مانند اینترنت پیامدهای مثبت و منفی برای واشنگتن داشته باشد. .

وی به بخش "Squawk Box" CNBC توضیح داد: "من فکر می کنم آنچه ما باید درک کنیم این است که بیت کوین یک پروتکل باز و غیرمتمرکز است."

"هر کس در دنیا فرصت استفاده از این فرصت را دارد ، دقیقاً مانند اینترنت ... و بنابراین فقط به این دلیل که سایر کشورها ، ممکن است مخالف یا مخالف ایالات متحده باشند ، از آن استفاده می کنند ، به این معنی نیست [Thiel] موضعی ضد بیت کوین اتخاذ می کند. در واقع ، کاملاً برعکس است. "

با وجود ایالت های خاص ، به ویژه وایومینگ و فلوریدا ، که به طور فعال در تلاشند تا به بهشتی برای تصویب آن تبدیل شوند ، چشم انداز قانونی پیرامون بیت کوین در ایالات متحده همچنان یک طرح کوچک است.

"من فکر می کنم چه [Thiel] پمپلیانو ادامه داد:

وی افزود: آنچه ما نیاز داریم این است كه ایالات متحده در اینجا رهبر باشد ؛ ما باید این را بپذیریم ، بنابراین باید اطمینان حاصل كنیم كه از این فناوری استفاده می كنیم تا همچنان در سطح جهانی به عنوان یك رهبر عمل كنیم. "

یک سردرد آشنا

به طور کلی علاقه سرمایه گذاران نهادی و خرده فروشی به ارز رمزنگاری شده به دلیل قیمت های بالاتر همچنان برجسته است.

با این وجود ، در زیر این جنبش ها ، روایتی جداگانه ادامه دارد ، که شامل تغییر قدرت متمرکز بر دولت برای بخشی از "به ویژه" قدرت شبکه بیت کوین است.

این به اصطلاح "جنگ هش" هنوز می تواند در دست هر کشوری قرار گیرد ، از جمله کشورهایی که در سال های اخیر توسط ایران و ونزوئلا مورد تحریم قرار گرفته اند.

در همین حال ، علی رغم ممنوعیت معامله و کار بانک مرکزی این کشور در پروژه یوآن دیجیتال ، جایگاه چین در بازی ماینینگ بیت کوین سالها شناخته شده است.