ایالت استریت برای ارائه بسترهای نرم افزاری تجاری بیت کوین – مجموعه

ایالت استریت برای ارائه بسترهای نرم افزاری تجاری بیت کوین

 استیت استریت ، دومین بانک عامل در ایالات متحده ، با توافق برای ارائه فناوری خود برای یک بستر جدید تجارت رمزنگاری ، به صنعت ارز رمزنگاری می رود.

Currenex ، یک ارائه دهنده فناوری فارکس متعلق به ایالت استریت ، با شرکت رمزنگاری Puremarkets توافق کرده است تا زیرساخت های تجاری و فناوری خود را برای پلتفرم جدید تجارت رمزنگاری Pure Digital فراهم کند. Pure Digital روز پنجشنبه با اعلام این خبر گفت که برای کاوش بیشتر در صنعت تجارت ارز دیجیتال با ایالت استریت نیز همکاری خواهد کرد.

براساس این اعلامیه ، Pure Digital یک بازار کاملاً خودکار و بدون نسخه برای دارایی های دیجیتال و ارزهای رمزپایه با تحویل فیزیکی و نگهداری بانک خواهد بود. طبق گزارش ، این پلتفرم جدید در اواسط سال 2021 برنامه ریزی شده است ، به سرمایه گذاران نهادی امکان تجارت با استفاده از اعتبارات دو جانبه و راه حل های متعدد حضانت را می دهد. در این اطلاعیه ذکر شده است: "شرکت کنندگان در معاملات آزاد خواهند بود از راه حل های مربوط به نگهداری دارایی های دیجیتال خود استفاده کرده و از طریق مکانیزم هوشمند مسیریابی حضانت ، ریسک را مدیریت کنند."

ایالت استریت در اواخر ماه مارس اعلام کرد که این بانک در طی 9 سال گذشته در حال بررسی نقش بیت کوین (BTC) در پرتفوی چند دارایی بوده است. وی ادامه داد: "پرونده هنوز در مورد بیت کوین به عنوان یک پرچین سهام عدالت مطرح نشده است ، هرچند ممکن است در آن جهت باشد. نکته اصلی برای سرمایه گذاران این است که ترجیحات خود را برای کاهش ریسک و پتانسیل صعودی با ویژگی های متنوع و بازده بیت کوین برای تعیین تخصیص بهینه آنها ترکیب کنند. "

ایالت استریت در سالهای اخیر به طور فعال در صنعت ارز رمزنگاری شده کاوش کرده است. در اواخر سال 2019 ، این بانک با همکاری شرکت اعتماد جمینا یک خلبان دارایی دیجیتال را اعلام کرد. این خلبان با هدف تحقیق و توسعه در زمینه دارایی های دیجیتال ، تلفیق حضانت جمینی با گزارش های مربوط به اداره امور خارجه استریت را ایجاد کرد.

در اوایل سال جاری ، بانک نیویورک ملون اعلام کرد که قصد دارد بیت کوین و سایر رمزنگاری ها را به عنوان مدیر دارایی از طرف مشتریان خود برگزار ، انتقال و صادر کند.