بانک فدرال انتظار می رود که برای سالها نرخ بهره نزدیک به 0٪ داشته باشد و به طور بالقوه پیشنهاد ارزش BTC را افزایش دهد – مجموعه

بانک فدرال انتظار می رود که برای سالها نرخ بهره نزدیک به 0٪ داشته باشد و به طور بالقوه پیشنهاد ارزش BTC را افزایش دهد

 برنامه بازی های فدرال رزرو ایالات متحده در حال اجرا شامل سطوح بهره کوتاه مدت بین 0٪ تا 0.25٪ است ، که طبق تصمیم فدرال رزرو در یک گردهمایی 15 و 16 سپتامبر.

این نهاد مستقل بر اساس گزارش 16 سپتامبر از CNBC قصد دارد نرخ های بهره پایین را برای افزایش تورم حفظ کند. چنین اخباری به عنوان ذخیره ارزش ، نوری را به بیت کوین می تاباند. ارز مبتنی بر بلاکچین تا حد زیادی در برابر چنین اقداماتی مصون است ، زیرا با 21 میلیون سکه ثابت خود در برابر تورم محافظت می شود.

CNBC گفت ، اکثر اعضای کمیته بانک فدرال انتظار دارند که نرخ بهره طی سه سال آینده نزدیک به 0٪ باقی بماند. هیئت حاکمه گفت که هدف آنها تورم بالاتر از 2٪ است.

این اقدامات می تواند منجر به از دست دادن ارزش دلار در میان تلاش های بانک مرکزی برای اصلاح کشتی اقتصادی در حال غرق شدن کشور شود - که توسط امواج همه گیر ادامه دارد.

طی چند سال گذشته ، بیت کوین جایگاه خود را به عنوان ذخیره ارزش تثبیت کرده است ، از لحاظ نظری از قیمت های سنتی بازار و کنترل دولت حذف شده است. غول های جریان اصلی مانند MicroStrategies و Paul Tudor Jones اخیراً با پیوستن به اکوسیستم به اعتبار سکه افزوده اند ، اگرچه این فناوری هنوز شاهد تایید کامل جریان اصلی نیست.