با افزایش دوباره سپرده نهنگ ، قیمت بیت کوین به زیر 16900 دلار می رسد – مجموعه

با افزایش دوباره سپرده نهنگ ، قیمت بیت کوین به زیر 16900 دلار می رسد

 


قیمت بیت کوین (BTC) در 27 نوامبر بار دیگر در صرافی های برتر از جمله Binance به زیر 16900 دلار کاهش یافت. عقب نشینی اخیر در حالی است که ذخایر ارزهای نهنگ شروع به افزایش می کند.

کی یانگ جو ، مدیر عامل CryptoQuant ، گزارش داد که شاخص All Exchange Inlows Mean به "منطقه خطر" رسیده است. از نظر تاریخی ، این باعث شد که BTC دچار اصلاحات کوتاه مدت شود.

بیت کوین تلاش می کند تا شتاب بالای 17000 دلار را بدست آورد

پس از آنکه قیمت بیت کوین در تاریخ 27 نوامبر برای مدت کوتاهی به 16200 دلار کاهش یافت ، علائم بهبودی را نشان داد. بیش از 11 ساعت قبل از افت قیمت دیگر بالای 17،000 دلار بود.

نمودار 1 روزه BTC / USD (Bitstamp). منبع: Tradingview

به دنبال افت شدید بیت کوین ، انتظار می رود دامنه قیمت نوسانات کمی داشته باشد. افت قبلی در تاریخ 26 نوامبر به 16200 دلار دفتری برای سفارشات ارز ، به ویژه در بازارهای آتی ، کاهش یافت. همانطور که بازارهای Cointelegraph گزارش دادند ، طی چند ساعت قراردادهای آتی به ارزش صدها میلیون دلار منحل شد.

میانگین ورودی از مبادلات به منطقه خطر می رسد. منبع: CryptoQuant

اما ، به محض اینکه نهنگ ها سپرده گذاری BTC را به صرافی ها آغاز کردند ، قیمت شروع به کاهش کرد. این نشان می دهد که احتمالاً معامله گران زیادی در بازار مشتقات اقدام به خرید افت کرده اند که ممکن است تحت فشار قرار بگیرند. کی نوشت در 27 نوامبر:

"نهنگ های BTC در صرافی ها سپرده گذاری می کنند. من انتظار دارم دامپینگ در کوتاه مدت انجام شود. میانگین جریان ورودی در مبادلات (144 بلوک MA) به 2 BTC رسید. فکر می کنم ما در یک منطقه خطرناک هستیم. وقتی نهنگ ها در صرافی ها فعالیت می کنند ، قیمت احتمالاً به یک طرف یا پایین می رود. "

برخی از معامله گران ، مانند سرمایه گذار مستعار بیت کوین معروف به "بیت کوین جک" ، این سناریو را پیش بینی کردند. وی گفت که احتمالاً سرمایه گذاران برای خرید زودهنگام عجله می کنند و این منجر به افت مجدد می شود.

در تاریخ 26 نوامبر ، معامله گر پس از پیش بینی سقوط در بالای بالاترین سطح تاریخ گفت:

"یک بار دیگر یک واقعیت ثابت شده وجود دارد: وقتی قیمت سبک بیت کوین را اصلاح می کند ، 90٪ خیلی زود خرید می کند و وقتی قیمت پایین می آید ، پایین را می فروشید."

با پیگیری پیش بینی اولیه ، معامله گر همچنین گفت که بیت کوین قبل از شروع خرد شدن به سمت بالا احتمالاً برای یک هفته کاهش یافته یا ادغام می شود.

ته کجاست؟

انتظارات از پایین مدت کوتاه بیت کوین متفاوت است. برخی از معامله گران انتظار دارند سطح 16000 دلار حفظ شود ، در حالی که برخی دیگر 15000 و حتی 14000 دلار پیش بینی می کنند.

یک معامله گر نام مستعار معروف به "Beatlorion" گفت که افت زیر 15،000 دلار یک احتمال است. اگرچه ممکن است BTC اینقدر پایین نیاید ، تاجر گفت که در این شرایط احساس اعتماد به نفس کوتاه تر نسبت به اشتیاق دارد. او گفت:

"آرزوهایم را بستم ، من به این گزاف اعتماد ندارم و دوباره وارد موقعیت کوتاه شدم. به دنبال تخلیه زیر 15 هزار دلار است. انتظار چیزی شبیه به این به شرطی که اشتباه کنم توقف کردم ، اما احساس کوتاه آمدن نسبت به حسرت بهتر است. "

در همین حال ، معامله گر محبوب بیت کوین ، Tone Vays ، در تاریخ 25 نوامبر گفت که او انتظار دارد بیت کوین در نهایت حتی بیشتر از سطح پشتیبانی 14000 دلاری سقوط خواهد کرد.

همانطور که بازارهای Cointelegraph گزارش دادند ، این منطقه 14000 دلاری باید پشتیبانی مهمی باشد زیرا در چرخه گاو نر در تابستان 2019 مشخص شده است.