با قیمت 10،600 دلار ، قیمت بیت کوین برای دومین سه ماهه بهترین زمان خود در مسیر است – مجموعه

با قیمت 10،600 دلار ، قیمت بیت کوین برای دومین سه ماهه بهترین زمان خود در مسیر است

 


بیت کوین (BTC) برای بهترین سه ماهه سوم خود در مسیر حرکت است ، داده ها نشان می دهد که Q3 2020 فقط یک روز مانده است.

با توجه به سوابق قیمت از منبع تحلیلی در زنجیره کج، امسال باید قوی ترین Q3 Bitcoin را در تاریخ خود تولید کند.

چالش های قیمت BTC Q2 2019 بسته می شود

BTC / USD به وقت مطبوعات در تاریخ 30 سپتامبر در حدود 10،680 دلار معامله شد. این عدد با خیال راحت هر Q3 دیگر را ضبط می کند ، بالاترین رتبه در سال گذشته 8،310 دلار است.

علاوه بر این ، بیت کوین ممکن است دومین بهترین زمان سه ماهه در طول عمر خود را مهر و موم کند - اما این بستگی به این دارد که آیا می تواند بالاتر از 10،590 دلار Q2 2019 باشد.

Skew اظهار داشت: "یک روز دیگر باقی مانده و هنوز هم به نظر می رسد بسته دومین فصلی برای بیت کوین باشد اما با Q2 2020 تماس نزدیک است."

خلاصه قیمت بسته شدن سه ماهه بیت کوین

خلاصه قیمت بسته شدن سه ماهه بیت کوین. منبع: Skew / Twitter

بیت کوین از زمان از دست دادن حرکت پس از 12.500 دلار در ماه آگوست ، در یک راهرو تجاری 1000 دلاری تثبیت شده است. این نظر برای کوتاه مدت متفاوت است و نگرانی ها همچنان وجود دارد که ممکن است BTC / USD همچنان برای کاهش آخرین "شکاف" آتی CME با قیمت 9،600 دلار افت کند.

مایکل ون دی پوپه ، تحلیلگر بازارهای Cointelegraph ، به طور خلاصه در یک مقاله گفت: "یک ساختار محدوده با مقاومت بالا در 10800 دلار وجود دارد." به روز رسانی روز سه شنبه

وی گفت ، اگر BTC / USD نتواند این مقاومت را بشكند ، "بسیار محتمل" است كه سطح حمایت پایین تر مورد آزمایش قرار گیرد ، به ویژه 10600 دلار ، با پتانسیل 10،400 و 10،200 دلار برای بازی.

گاو های بلند مدت مسئول

با بزرگنمایی ، تصویر به وضوح بیشتر مورد پسند گاوها است. همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، الگوهای رفتاری طولانی مدت برای بیت کوین درست باقی می مانند ، و این هفته هیچ تفاوتی ندارد.

فشرده سازی نوار دشواری ، معیاری که برای تعیین کمیت ورودی مناسب BTC / USD طراحی شده است ، برای اولین بار از ماه مارس ، منطقه "پایین" سبز "سبز" خود را ترک کرده است.

مبانی شبکه همچنین با قدرت کلی صحبت می کنند ، خود به سختی در بالاترین سطح زمانی قرار می گیرند و تنظیم مجدد یک روند صعودی دیگر را در حدود 3٪ در مدت زمان سه روز تعیین می کنند.

نرخ هش ، اندازه گیری توان محاسبه شده محاسبه شده در معدن ، همچنین به بالاترین سطح از گذشته رسیده است.

در میان معامله گران ، بحث در مورد پایین ترین حد بالقوه در کوتاه مدت ، از جمله افت در شکاف CME به سمت 9000 دلار ، همچنان ادامه دارد.