برای اولین بار از سال 2018 مانده بیت کوین در مبادلات به کمتر از 2.5 میلیون رسید – مجموعه

برای اولین بار از سال 2018 مانده بیت کوین در مبادلات به کمتر از 2.5 میلیون رسید

 


در 20 اکتبر سال 2020 ، مقدار بیت کوین (BTC) نگهداری شده در صرافی های بزرگ برای اولین بار در دو سال به زیر 2.5 میلیون BTC رسید.

منبع: شیشه گره.

آنتونی ترنچف ، بنیانگذار Nexo ، به Cointelegraph عقیده داشت که این روند توسط جهانی است که سرانجام متوجه می شود که فقط بیت کوین سیاست پولی سالم ارائه می دهد:

"[People are] به آرامی در حال درک چیزی هستیم که برخی از ما مدتی است می دانیم - BTC تنها سیاست پولی سالم است و شما نمی توانید از دارایی با بهترین عملکرد دهه فاصله بگیرید. "

وی همچنین اشاره کرد که جامعه بیشتر به راه حل های خود نگهداری متوسل می شود ، از جمله سیستم عامل هایی مانند Nexo ، جایی که آنها می توانند "به جای فروش آنها ، از طریق مالیات به طور م againstثر در برابر دارایی های خود وام بگیرند." Cointelegraph دیروز خاطرنشان کرد که عرضه بیت کوین در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری منتشر شده است .

الکس مشینسکی ، بنیانگذار پلت فرم وام رمزنگاری سلسیوس ، به Cointelegraph گفت که مهاجرت احتمالاً ادامه خواهد یافت مگر اینکه مبادلات با ارائه شرایط بهتر به مشتریان خود شروع کنند:

"تا زمانی که صرافی ها از دادن بیشتر به مشتریان خود امتناع کنند ، آنها آنها را ترک می کنند و به سانتیگراد می آیند. ما از زمان راه اندازی سپرده 2.7 میلیارد دلاری عبور کردیم. رشد سریع ما این نخواهد بود مگر اینکه بیشتر از صرافی ها با مشتریان خود کار کنیم. "
منبع: شیشه گره.

از نمودار بالا می توان دریافت که این نوسان بر همه مبادلات به طور یکسان تأثیر نگذاشته است. در حالی که مانده های BitMEX و Bitfinex کاهش یافت ، بیش از نیمی از آنها کاهش یافت ، Binance همچنان به جمع آوری وجوه اضافی ادامه داده است. خزانه Coinbase نیز عمدتا بدون تغییر باقی مانده است.

منبع: داده های دارایی های دیجیتال.

رشد DeFi نیز ممکن است در این روند نقش داشته باشد. مقدار بیت کوین موجود در Ethereum از طریق wBTC و renBTC در حال حاضر بیش از 130،000 است. همین چند ماه پیش ، این تعداد قابل اغماض بود. مقصر احتمالی دیگر فرزندخواندگی نهادی است. گذشته از رشد مداوم صندوق اعتماد Grayscale’s Bitcoin Trust ، شرکتهای تجاری عمومی مانند MicroStrategy و Square شروع به افزودن دارایی های رمزنگاری به خزانه های خود کردند.

بزرگترین بازنده ها: مبادلاتی که روند را رهبری می کند. منبع: Cointelegraph ، شیشه گره.

به نظر می رسد که یا روند کلی به سمت برداشتن بیت کوین از مبادلات حضوری توسط کاربران وجود دارد ، یا شاید چند صرافی عمده اعتماد مشتریان خود را از دست می دهند. آخرین مورد ممکن است یک نتیجه گیری منطقی باشد ، زیرا فقط سه سیستم عامل (BitMEX ، Huobi و Bitfinex) مسئول عمده روند بودند - مانده های آنها 390،000 BTC کاهش یافت ، و آنها را مسئول تقریبا 80٪ از کل افت می کند.