بنیاد Neo ویژگی های شگفت آور Neo3 را مورد تحریک قرار می دهد: ذخیره سازی پرونده و هویت دیجیتال – مجموعه

بنیاد Neo ویژگی های شگفت آور Neo3 را مورد تحریک قرار می دهد: ذخیره سازی پرونده و هویت دیجیتال

 امروز در نامه ای سرگشاده به اعضای جامعه نئو ، بنیاد نئو در چهار سال گذشته فعالیت خود را منعکس کرده و برنامه های آنها را برای آینده طعنه زده است: Neo3 ، تکرار سوم بلاکچین های دارای قرارداد هوشمند ، که ذخیره سازی پرونده ها و D- ویژگی های ID (هویت دیجیتال یا غیرمتمرکز).

Neo ، بیست و دومین ارز رمزنگاری شده توسط marketcap ، با موفقیت در تولید محصول قابلیت همکاری بین زنجیره ای با همکاری Ontology و Switcheo ، سال خوبی را سپری کرده است.

علاوه بر این ، نفوذ پلتفرم "اقتصاد هوشمند" که به عنوان شیطان DeFi در تابستان انجام شد ، به همین ترتیب موفق بود - تلاش مشترک Binance و Neo Flamingo Finance در محصول خرک کشاورزی Mint Rush با بیش از 1.5 میلیارد دلار TVL به اوج خود رسید.

علیرغم موفقیت آنها در زمینه همکاری پذیری و DeFi ، همانطور که نامه بنیاد به پیشرفتهای آینده معطوف شد ، آنها ویژگیهای آینده را که Neo3 را به دو جهت جدید شگفت آور هدایت می کند تحریک می کنند: ذخیره سازی پرونده و ویژگیهای هویت غیرمتمرکز به نام NeoFS و NeoID.

بازار اشتهای کاملاً متفاوتی را برای ذخیره سازی پرونده در بلاک چین نشان داده است. Filecoin ، محصول محوری ذخیره سازی داده دیگر که رمز FIL آن در 15 اکتبر فعال شد ، با خشونت به میزان 118٪ ، قبل از تخلیه وحشیانه تقریباً 80٪ از بالاترین حد خود ، جمع شد.

محصولات بلاکچین هویت دیجیتال (یا غیرمتمرکز) نیز تصویب ناچیز را دیده اند. در حالی که هویت موجود در بلاکچین موارد استفاده واضحی را نشان می دهد ، هنوز هیچ پروژه ای جریان اصلی را شکسته است.

بنیاد نئو علیرغم اینکه مد نیست ، نوشت که آنها امیدوارند این ویژگی ها منجر به پذیرش بیشتر در سراسر فضا شود:

"Neo3 مطمئناً همراه با ویژگی ها و پیشرفت های گسترده و گسترده در امنیت و عملکرد سیستم ، به زیرساخت ایده آل نسل بعدی اینترنت برای پذیرش گسترده تبدیل خواهد شد."