بنیانگذار مصوبه منطق چرخه های گاو نر و خرس بیت کوین را توضیح می دهد – مجموعه

بنیانگذار مصوبه منطق چرخه های گاو نر و خرس بیت کوین را توضیح می دهد

 از زمان راه اندازی تقریباً 12 سال پیش ، بیت کوین (BTC) شاهد چندین چرخه گاو نر و خرس بوده است که هر کدام بیشتر از گذشته است. با این وجود چه چیزی باعث این چرخه ها می شود؟ بنیانگذار موافق Jake Yocom-Piatt ادعا می کند که پاسخ در مغز انسان نهفته است.

یوكوم-پیات به Cointelegraph گفت: "چرخه های گاو نر و بیت کوین عملکردهای روانشناسی عمومی انسان ، دامنه توجه و صدور قطعی و کاهش دهنده آن است."

در طول سال ها ، طرفین مختلف موارد مختلفی را برای چرخه های بیت کوین مطرح کرده اند ، از جمله مدل سهام برای جریان PlanB ، که قیمت های آینده بیت کوین را بر اساس برنامه های نصف شده برنامه ریزی شده آن در هر چهار سال پیش بینی می کند.

بیت کوین به هیچ دارایی قبل از خود شباهت ندارد. تامین محدود برنامه ریزی شده و سهولت جابجایی آن امکان ذخیره سازی بدون مرز را فراهم می کند.

ممکن است تعجب کند ، آیا ماهیت بیت کوین به عنوان یک دارایی برنامه ریزی شده چرخه قیمت آن را در برخی از سطوح تعیین می کند ، به ویژه از آنجا که پاداش استخراج آن هر چهار سال به نصف کاهش می یابد ، در واقع هر بار استخراج یک بلاک ، بیت کوین کمتری در بازار عرضه می شود. 21 میلیون سقف نهایی عرضه نیز ممکن است در این معادله نقش داشته باشد.

یوكوم-پیات توضیح داد: "نرخ عرضه بیت کوین به طور مداوم در حال كاهش است ، به عنوان درصدی از گردش كلی ، و علاوه بر اینكه در هر دو برابر شوك تأمین قابل توجهی ایجاد می شود."

"گاو نر هنگامی اتفاق می افتد که تقاضا شروع به عرضه کند و قیمت را بالاتر ببرد ، که توجه سرمایه گذاران نزدیک بینی را به خود جلب می کند. پس از مدت زمان مشخصی ، توجه سرمایه گذاران نزدیک بین به بازار گاو نرمی کمرنگ می شود و ما به بازار خرس بازمی گردیم. با هر بازار گاو نر ، آگاهی کلی از بیت کوین رشد می کند ، بذرهای بعدی گاو نر را می کارید. "

بیت کوین اخیراً با بالاترین رقم تاریخ خود در سال 2017 نزدیک به 20 هزار دلار معاشقه کرد و سهم مناسبی از پوشش رسانه های اصلی را در این روند دریافت کرد.