به دنبال راه اندازی اره برقی ، Filecoin به دنبال كنفرانس هفتگی برای ثبات است – مجموعه

به دنبال راه اندازی اره برقی ، Filecoin به دنبال كنفرانس هفتگی برای ثبات است

 دو روز پس از شلیک القا that کننده موشک که موشک رمز Filecoin’s FIL را 118٪ قبل از سقوط تقریباً 80٪ مشاهده کرد ، پلت فرم ذخیره اطلاعات مبتنی بر بلاکچین اکنون به یک کنفرانس دیجیتالی یک هفته ای تبدیل می شود به امید درست کردن کشتی.

این رویداد با عنوان "هفته Filecoin Liftoff" با موضوع آموزش ، زیرساخت ها ، قابلیت همکاری و برنامه های آینده این پروژه برگزار می شود. با شروع 19 اکتبر سال 2020 ، پنج روز برنامه هر روز با موضوعی متفاوت مانند "ساخت" و "آینده" روبرو می شود.

جو لوبین ، بنیانگذار ConsenSys ، که در یک گفتگو در کنار آتش در مورد "Bridging Filecoin and Ethereum" و بنیانگذار بایگانی اینترنت ، Brewster Khale ، که در مورد "اهمیت حفظ داده ها" بحث خواهد کرد ، از جمله سخنرانان برجسته محسوب می شوند. سخنرانان دیگر عبارتند از مدیر عامل Aave ، استانی کولچف ، رئیس Codefi ، سرپرست Product Corbin Page و بنیانگذار Polychain Capital ، اولاف کارلسون-وی.

روز "معدن" 20 اکتبر برجسته ویژه معدنچیان احتمالی خواهد بود. این برنامه به مذاکرات ، کارگاه ها و بحث های میزگرد Filecoin اختصاص خواهد داشت. سیستم استخراج Filecoin پاداش بیشتری به ماینرهایی که فضای ذخیره سازی شبکه را فراهم می کنند ، می دهد. استخراج کننده مستقل بنجامین هویزبو همچنین یک آموزش ارائه می دهد.

همچنین از اعضای انجمن دعوت شده است تا "رویدادها و جشن ها" خود را برای افزودن به برنامه رسمی ارسال کنند. شرکت کنندگان می توانند برنامه کامل را در اینجا مشاهده کنند.

این رویداد در حالی برگزار می شود که دارایی FIL پس از رسیدن به بالاترین قیمت 208 دلار در 15 اکتبر به دنبال یافتن کف است. در حال حاضر با قیمت 42.52 دلار معامله می شود.

با وجود غوطه وری ، تیم Filecoin در مورد چشم انداز آینده پروژه خوشبین است.

در پست وبلاگ اعلامیه آمده است: "این تنها آغاز کار برای شبکه Filecoin است."