تاجران خرده فروشی اردک نشسته & # 039؛ زیرا فروش باعث انحلال 1.4 میلیارد دلار می شود – مجموعه

تاجران خرده فروشی اردک نشسته & # 039؛ زیرا فروش باعث انحلال 1.4 میلیارد دلار می شود

 


پس از معاشقه با کلاهک 2 تریلیون دلاری بازار طی چند روز گذشته ، بازار ارزهای رمزپایه 7 درصد در 7 آوریل موفق شد و کل ارزش بازار رمزنگاری را به 1.8 تریلیون دلار کاهش داد. با وقوع فروش غیرمنتظره ، سرمایه گذاران در تلاش بودند تا دلیلی برای توضیح این اقدام پیدا کنند.

تحلیلگران معمولاً استفاده از اهرم بیش از حد را به عنوان مظنون اصلی تشخیص می دهند ، زیرا این اتفاق معمولاً در زمانی رخ می دهد كه بازار به بالاترین حد خود رسیده و معامله گران حریص می شوند ، اما رسیدن به این نتیجه گیری آسان است.

تعیین علت واقعی تقریباً غیرممکن است. هنوز هم ، یک محل شروع بررسی چگونگی بالا بودن میزان قدرت خریداران نسبت به هفته های گذشته است. تحلیلگران همچنین باید این س questionال را مطرح کنند که آیا تصفیه یک میلیارد دلاری حتی در شرایط صعودی فعلی قابل توجه است؟

اهرم افزایش قیمت در هر دو طرف را تقویت می کند

کل ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده. منبع: TradingView

نوسان منفی قیمت در 7 آوریل شبیه رالی است که دو روز قبل برگزار شده بود. با این حال ، معامله گران خرده فروشی با استفاده از قراردادهای آتی دائمی (مبادله معکوس) اهرمی را به کار می گیرند که می تواند اصلاحات قیمت را افزایش دهد.

برای انحلال معامله گران با استفاده از 20 برابر اهرم ، معاملات 5 درصدی کافی است و از آنجا که معامله گران به ندرت سفارشات در دست دارند ، دفاتر سفارشات مبادله ای به نازک تر از آن سطح می روند.

کتاب سفارشات Cardano (ADA) / USDT. منبع: Binance

همانطور که در بالا نشان داده شده است ، در مثال فوق پیشنهادات 4.6 میلیون دلاری برای Cardano (ADA) به 1.15 دلار رسیده است. در پشت آستانه 5٪ ، تنها 1.9 میلیون دلار به 1.06 دلار کاهش یافته است ، یا 12٪ کمتر از آخرین معاملات.

کتاب های نازک یک معدن طلا برای پوست سرها و میزهای آربیتراژ است. هنگامی که بازارهای خرده فروشی وارد موقعیت های بسیار اهرمی می شوند ، انگیزه های متعددی برای کاهش قیمت و آغاز تصفیه وجود دارد.

تصفیه های کل. منبع: Bybt

انحلال 12 ساعته و 1.4 میلیارد دلاری امروز ممکن است بیش از حد به نظر برسد ، اما این کل بازارهای آتی را جمع می کند. علاوه بر این ، این فقط 3 درصد از 46 میلیارد دلار سود باز را نشان می دهد. اگر این جنبش حدود شش ماه پیش صورت می گرفت ، این رقم در شمال 12٪ بود.

با این حال ، دلالت بر این که تصفیه ها باعث افت شده اند بهترین پاسخ نیست ، زیرا این موارد فقط در صورت افت 4 درصدی بازارها یا بیشتر صورت می گیرد. اگرچه ممکن است تحلیلگران هرگز به طور کامل درک نکنند که چه چیزی باعث اصلاح شده است ، اما رویداد "خرید شایعه فروش خبر" پس از ارائه درآمد سه ماهه Coinbase می توانست رخ دهد.

میزان بودجه زیاد است اما غیر عادی نیست

همچنین بررسی میزان بالای بودجه و مهمتر از آن برای چه مدت مهم است. حتی اگر هزینه 8 ساعته به 0.20٪ ، معادل 4.3٪ در هفته برسد ، این مدتها مجبور به بستن موقعیت ها نیست.

نرخ تأمین اعتبار 8 ساعته برای معاملات آتی BTC. منبع: Coinalyze

همانطور که در بالا نشان داده شد ، متوسط ​​نرخ بودجه در بورس های بالاتر از 0.10٪ افزایش پیدا نکرد ، که به طور قابل توجهی پایین تر از سطح اواخر فوریه است.

ورود معامله گران طولانی به موقعیت های بیش از حد اهرم دار در طول تجمعات طبیعی است و این وضعیت می تواند از چند ساعت تا هفته ادامه داشته باشد.

بعضی اوقات تجار خرده فروشی به اردک های نشسته تبدیل می شوند

نهنگ ها و سازندگان بازار احتمالاً می دانستند که کتاب سفارشات بورس نازک است و تاجران خرده فروشی بیش از حد اهرم دارند. بنابراین نمی توان اقدام قیمت امروز را که یک مانور از پیش طراحی شده است ، کنار گذاشت.

با این حال ، آربیتراژ بین صرافی ها و بازارهای آتی تقریباً بلافاصله اتفاق می افتد ، بنابراین هیچ دنباله ای باقی نمی ماند. تحلیلگران و صاحب نظران ممکن است دلایل زیادی را برای حرکت امروز مشخص کنند ، اما اطلاعات موجود نشان می دهد که خود اهرم نیرو مقصر نیست.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا فقط نظرات عقاید است نویسنده و لزوماً نظرات Cointelegraph را منعکس نمی کند. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.