تحلیلگر بلومبرگ توضیح می دهد که بیت کوین همچنان افزایش خواهد یافت ، اگرچه با سرعت کمتری نسبت به گذشته – مجموعه

تحلیلگر بلومبرگ توضیح می دهد که بیت کوین همچنان افزایش خواهد یافت ، اگرچه با سرعت کمتری نسبت به گذشته

 مایک مک گلون ، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ ، متقاعد شده است که بیت کوین به لطف عرضه ثابت همراه با تقاضای روزافزون ، ارزش خود را ادامه خواهد داد.

"من نمی بینم چه [could] کاری کن [it’s] برای 10 سال گذشته کار می کردم و این در حال افزایش است »، وی در مصاحبه اخیر خود به Cointelegraph گفت.

McGlone عرضه محدود Bitcoin را به عنوان ویژگی اصلی می داند. وی گفت که این به طور بالقوه آن را به ذخیره ارزش بهتری نسبت به طلا تبدیل می کند ، مقدار کل آن ناشناخته است.

با توجه به عرضه ثابت ، بیت کوین با افزایش تقاضا برای آن افزایش می یابد. McGlone به افزایش تعداد آدرسهای فعال بیت کوین و افزایش جریان بیت کوین به مبادلات تنظیم شده به عنوان دو عامل اصلی اثبات افزایش تقاضا برای بیت کوین اشاره می کند.

سرانجام ، کاهش نوسانات بیت کوین در مقایسه با شاخص Nasdaq شاخص دیگری است که به بلوغ فزاینده بیت کوین به عنوان یک کلاس دارایی اشاره دارد.

وقتی McGlone در مورد پیش بینی قیمت پانتره پایتخت که براساس آن ممکن است بیت کوین در یک سال به 115000 دلار برسد ، س askedال شد ، همچنان تردید دارد. به گفته این تحلیلگر ، بیت کوین برای رسیدن به این نوع تجمع گسترده در مدت زمان کوتاهی بسیار بالغ است.

"بیت کوین 10 برابر؟ شاید بیش از 10 سال ، این خیلی منطقی باشد "، وی گفت.

مصاحبه کامل را در کانال Youtube ما بررسی کنید و مشترک شدن را فراموش نکنید!