تحلیلگر می گوید SEC احتمالاً Bitcoin ETF را طی 1-2 سال تصویب می کند – مجموعه

تحلیلگر می گوید SEC احتمالاً Bitcoin ETF را طی 1-2 سال تصویب می کند

 به گفته یک تحلیلگر در CFRA Research ، VanEck ، Fidelity Investments و Valkyrie Digital Assets ممکن است حداکثر تا دو سال شاهد وجوه قابل معامله در بیت کوین یا ETF های خود نباشند که توسط نهادهای نظارتی ایالات متحده تأیید شود.

در مصاحبه با CNBC ETF Edge روز دوشنبه ، تاد روزنبلوث ، رئیس ETF و تحقیقات صندوق سرمایه گذاری مشترک در CFRA ، به میزبان باب پیسانی گفت که وی معتقد است کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یا SEC ، جدول زمانی را برای بررسی ETF بیت کوین که برای اولین بار توسط شرکت مدیریت سرمایه گذاری VanEck در ژانویه برگزار شد ، تمدید می کند. . SEC رسماً دریافت برنامه Bitcoin ETF را در تاریخ 15 مارس تأیید کرد و به نهاد نظارتی تا 29 آوریل فرصت داد تا تصمیم بگیرد یا مهلت را تمدید کند.

روزنبلوث گفت: "ما تعدادی از شرکت ها را داریم که یا مراحل ثبت پرونده را طی کرده اند یا قبلاً پرونده خود را ارائه داده اند اما منتظر وضوح بیشتری هستند." "SEC کمتر فکر می کند که سعی کنیم یک برنده را انتخاب کنیم ، چه کسی اول است و فکر می کنم ما بیشتر شاهد آنها هستیم - اگر آنها ETF را تأیید کنند - چندین ETF مربوط به بیت کوین را تأیید می کنند."

او اضافه کرد:

"ما تعدادی از شرکت ها را وارد کرده ایم. ما فکر می کنیم که احتمالاً در یکی دو سال آینده شاهد یک مورد خواهیم بود ، اما زمان مشخصی در مورد زمان پاسخ مثبت نداریم. "

VanEck و Valkyrie هر دو برای تشکیل ETF بیت کوین در ژانویه و پس از آن Fidelity در مارس ثبت نام کردند. سازمان تنظیم مقررات هیچ نشانه ای در مورد تصمیم خود ارائه نکرده است ، اما با توجه به محدودیت ظاهری آن در تأیید قبلی رمزنگاری ETF ، بسیاری از کارشناسان انتظار ندارند که به زودی تصمیم گیری شود.

ممکن است ایالات متحده هنوز رمز ETF را تأیید نکرده باشد ، اما شرکت های کانادایی در آمریکای شمالی پیشگام هستند. Purpose Investments مستقر در تورنتو یک بیت کوین ETF را در ماه فوریه راه اندازی کرد و گزارش شده است که Ninepoint Partners قصد دارد پیشنهاد اعتماد بیت کوین خود را به صندوق قابل معامله در بورس نیز تغییر دهد. مدیر صندوق سرمایه گذاری 3iQ و Evolve Funds Group اعلام کردند که برای شروع تجارت رمزنگاری ETF ، دفترچه راهنمای تنظیم کنندگان کانادا را ثبت کرده اند.

روزنبلوث پس از ثبت پرونده وفاداری ماه گذشته ، گفت: "این س ofال است که SEC ، چه زمانی بیت کوین ETF را تأیید می کند." به نظر می رسید که او در روز دوشنبه دلالت داشت که تصویب حتی یک مورد در ایالات متحده می تواند به طور بالقوه دروازه های سیل را برای شرکت هایی که به دنبال ایجاد ETF رمزنگاری هستند باز کند.

پیسانی گفت: "اگر آنها شخصی را تأیید كنند ، همه آنها را تأیید خواهند كرد."