تقسیم Blockchain کلاسیک Ethereum به دلیل Reorg توسط یک معدنکار مجرد – مجموعه

تقسیم Blockchain کلاسیک Ethereum به دلیل Reorg توسط یک معدنکار مجرد

 در تاریخ 1 اوت ، چندین چهره در ارتباط با Ethereum Classic (ETC) به توییتر رفتند تا به جامعه درباره مسائل مربوط به blockchain ETC اطلاع دهند. در میان اولین عضو بنیاد اتریوم ، هادسون جیمسون بود که اظهار داشت که: "صرافی ها باید مکث سپرده ها و برداشت ها را انجام دهند."

توییتر رسمی صفحه از ETC و جیمز وو ، بنیانگذار آزمایشگاه کلاسیک Ethereum ، هر دو تایید شده موضوع. گزارش تشخیصی به زودی منتشر شد تا توضیح دهد که چه اتفاقی افتاده است. اگرچه معدنچی متخلف شناسایی شد ، اما مشخص نیست که آیا این حمله عمدی به شبکه بوده است.

در این گزارش آمده است كه كارگران معدن باید "همچنان معادن زنجیره را ادامه دهند" ، اضافه كرد كه هرگونه معاملات انجام شده در مدت 12 ساعت گذشته احتمالاً به همان ترتیبی كه قرار بود باشد استخراج نشده است ، اما آنها دوباره ارسال می شوند به مملکت.

مانند پیشنهادی توسط ارائه دهنده راه حل های معدن Bitfly ، سازماندهی مجدد شبکه از 3693 بلوک در بلوک 10904146 انجام شده است. با توجه به پیام: "این باعث شده است که همه گره های هرس حالت متوقف شوند تا همگام سازی را متوقف کنند."

Reorg یک ویژگی است که در یک blockchain ساخته شده است و باعث می شود شبکه به عقب برگردد. با این حال ، اگر ماینرهای مخرب 51٪ از قدرت نیروی انسانی را تضمین می کنند ، می توانند شبکه را تقسیم کنند ، دو برابر خرج کنند یا معاملات قبلی را پاک کنند.

در آغاز سال 2019 ، حمله 51٪ تأیید شده به ETC صورت گرفت و نگرانی های مربوط به مدل معدن کاری Proof-of-Work را ایجاد کرد.