تمرین دوم راه اندازی Ethereum 2.0 آن را در مسیر انتشار 2020 قرار می دهد – مجموعه

تمرین دوم راه اندازی Ethereum 2.0 آن را در مسیر انتشار 2020 قرار می دهد

 Ethereum با موفقیت یک تست آزمایشی دیگر لباس برای Ethereum 2.0 Phase 0 آینده ، با نام Zinken راه اندازی کرد.

پرتاب در روز دوشنبه در ساعت 12 صبح انجام شد. UTC و برخلاف تلاش های قبلی ، با مشارکت کافی و بدون اشکال عمده ، یک اجرای روان بود.

این آزمایش پس از پرتاب شیرین Spadina ، اولین تمرین که با هدف آزمایش صفحه پرتاب برای سهامداران برگزار شد ، سازماندهی شد.

همانطور که Cointelegraph در آن زمان گزارش داد ، شبکه آزمایشی Spadina از نرخ مشارکت کم رنج می برد ، به این معنی که بسیاری از اعتبارسنجان که در این testnet ثبت نام کرده اند موفق به ارائه آنلاین مشتریان خود نشده اند. در حالی که در ابتدا اعتقاد بر این بود که این به دلیل عدم انگیزه های اقتصادی است ، تجزیه و تحلیل بیشتر نشان داد که اشکالات مشتریان بخش قابل توجهی از مشکلات را تشکیل می دهد.

حفظ میزان مشارکت بالا برای یکپارچگی شبکه بسیار مهم است ، زیرا بیش از 66٪ سهام باید بلوک ها را تأیید کند تا بلاکچین نهایی شود ، به این معنی که بلوک ها دیگر قابل برگشت نیستند.

زینکن اولین شبکه آزمایشی شد که در عرض چند دقیقه از موجودیت خود آستانه نهایی شدن را پشت سر گذاشت و ثابت کرد موفق ترین راه اندازی آزمایشگاه تاکنون است. در حالیکه هنوز از حد ایده آل 90٪ بود ، از زمان پیدایش تاکنون میزان مشارکت بیش از 75٪ بود.

توسعه دهندگان Ethereum 2.0 از راه اندازی خوشحال شدند و خاطرنشان كردند كه "گفتگوی Discord ساكت است" - نشانه مثبتی در مقایسه با جریان قبلی گزارشات و مسائل مربوط به اشکالات ، آنها گفتند.

این تأیید نیاز توسعه دهندگان برای راه اندازی شبکه اصلی بود. ویتالیک بوترین ، که در جریان تماس نیز حضور داشت ، اضافه کرد که تیم هنوز هم ممکن است چند تمرین دیگر انجام دهد ، اما آنها احتمالاً به توسعه دهندگان اختصاص دارد.

دنی رایان ، هماهنگ کننده اصلی بنیاد Ethereum برای Ethereum 2.0 ، خوش بین بود که ممکن است یک راه اندازی 2020 آغاز شود:

"این برداشت من است [that a 2020 launch is on target]. این یک گفتگوی مداوم با تیم های مشتری است و ما باید ثانیه ای را صرف بررسی این شبکه آزمایشی کنیم. اما درک من این است که این امر باعث ایجاد موارد بعدی می شود. همیشه مسدود کننده هایی هستند که ممکن است نشان داده شوند ، [so] ما باید این کار را با مسئولیت پذیری انجام دهیم. "

وی خاطرنشان کرد که سنجش میزان آمادگی دشوار است و نیاز به جلب نظر همه شرکت کنندگان دارد ، اما اخیراً پیشرفت خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

Ethereum 2.0 Phase 0 راه اندازی یک زنجیره فانوس دریایی ، اولین بلوک سازنده زنجیره بلوک جدید است. زندگی در Ethereum 1.0 مانند گذشته ادامه خواهد یافت ، زیرا این دو بلاکچین تقریباً هیچ تعاملی با یکدیگر و بیش از قرارداد سپرده یک طرفه نخواهند داشت. تا زمان ورود مراحل بعدی ، سازندگان قادر به برداشتن یا انتقال اتر (ETH) خود نیستند.