جدیدترین آزمایشگاه Eth 2.0 در مسیر راه اندازی ژوئن – مجموعه

جدیدترین آزمایشگاه Eth 2.0 در مسیر راه اندازی ژوئن

 آخرین تکرار تست Ethereum 2.0 ، Altona ، قرار است دوشنبه 29 ژوئن منتشر شود.

همانطور که در تماس با توسعه دهندگان Eth 2.0 در 25 ژوئن مورد بحث قرار گرفته است ، تست جدید "اساساً آماده است" و فقط به تأخیر می افتد تا اطمینان حاصل شود که همه برنامه نویسان در هنگام راه اندازی هستند.

Afri Schoedon ، توسعه دهنده ای که هماهنگی همه راه اندازی های آزمایشی قبلی را انجام داد ، توضیح داد که حداقل تعداد سپرده ها برای پرش به Altona رسیده اند.

بی نظمی در برخی از سپرده ها "وضعیتی را ایجاد می کند که [...] ما از نظر فنی یک واقعه پیدایش داشتیم. " با وجود این ، توسعه دهندگان موافقت كردند كه این پیدایش را به تعویق بیندازیم و آن را از تعطیلات آخر هفته دور كنیم ، جایی كه توسعه دهندگان بسیار كمتری برای رفع هر مشكل بالقوه در دست دارند.

سپس توسعه دهندگان توافق کردند که خارج از فراخوان برای تعیین زمان خاص پیدایش در روز دوشنبه هماهنگی کنند.

نزدیک شدن به نسخه نهایی

آزمایشی Altona اولین کسی است که از مشخصات 0.12 به روز شده برای Ethereum 2.0 استفاده می کند. توسعه دهندگان برنامه ریزی برای ساختن این پایه و اساس برای اولین بار آزمایش آزمایشی طولانی مدت Eth 2.0 در دسترس عموم قرار داده اند.

Altona هنوز هم توسط توسعه دهندگان "devnet" خوانده می شود ، زیرا در درجه اول به معنای بیرون راندن بدترین اشکالات است. شبکه های قبلی غالباً در هماهنگ سازی موضوعات اساسی داشتند ، حتی منجر به چنگال های زنجیره ای شدند.

اما این تیم امیدوار است که مشخصات جدید به اندازه کافی پایدار باشد تا در نهایت برای یک تست واقعی عمومی ، مشابه شبکه های مختلف موازی در Ethereum 1.0 مانند Goerli و Rinkeby باز شود.

این پیشرفت در حال پیش بینی است برای برآورد قبلی برای آزمایشگاه 0.12 ، که به طور آزمایشی ژوئن را هدف قرار داد ، فشرده شود.

هنوز هیچ نشانه ای از انتشار شبکه اصلی برای فاز 0 وجود ندارد ، که انتظار می رود رکود در زنجیره اتریوم باشد. اما احتمالاً آزمایشگاه Altona یک پله مهم برای رسیدن به آن هدف باشد