حساب های معاملات خفته BTC ژاپن به عنوان تظاهرات قیمت بیت کوین از خواب بیدار شوید – مجموعه

حساب های معاملات خفته BTC ژاپن به عنوان تظاهرات قیمت بیت کوین از خواب بیدار شوید

 حساب های رمزنگاری نشده "ژاپن" شروع به مشاهده فعالیت های خود کردند زیرا بیت کوین در هفته جاری سطح حساس مقاومت به قیمت را نقض کرد. با توجه به ارز رمزنگاری ژاپنی Coincheck ، حجم معاملات آنها در این هفته نسبت به نسخه قبلی دو تا سه برابر افزایش یافته است .Â

یوسوکه اوتسوکا ، بنیانگذار Coincheck با تعداد مشخصی از رسانه های ژاپنی صحبت کرد و توضیح داد که کاربران موجود که مدت مدیدی معامله نمی کردند دوباره این هفته فعال شدند: â € œ بسیاری از کاربران ما قبلاً دارای حساب هستند. سرعت بالا است .â €

اگر کاربران قبلاً حساب داشته باشند ، برای باز کردن حساب های جدید ، مجبور نیستند زمان لازم را برای بررسی از مشتری خود داشته باشند و می توانند بلافاصله خرید رمزهای ارز را از سر بگیرند. در عوض ، افراد جدیدی که در این پلت فرم معاملاتی حضور داشتند ، باید منتظر باشند تا حساب کاربری خود تصویب شود ، بنابراین قبل از شروع تجارت ، زمان تاخیر وجود دارد. اوسوکا تأکید کرد: "این زمان متفاوت است"

طبق گفته های Coincheck ، میزان فروش مستقیم این هفته دو برابر بیشتر از قیمت قبلی بود ، در حالی که تقاضا برای خدمات صرافی سه برابر افزایش یافته است. اوتسوکا همچنین معتقد است که این موضوع با پرداخت های محرک ژاپنی Coivd-19 ارتباط دارد. در ماه آوریل ، دولت ژاپن توزیع 100،000 ین پرداخت - حدود 930 $ ”€ برای هر خانواده را آغاز کرد.

علاوه بر این ، اوکی ماتسوموتو ، مدیرعامل گروه مونکس ، یک شرکت مادر Coincheck ، این احتمال را خاطرنشان می کند که اکنون کسانی که خرید طلا را از دست داده اند ، اکنون علاقه مند به بیت کوین هستند. قیمت طلا اخیراً بالا رفته است و صعودهای اوج قبلی را شکست ، در حالی که بیت کوین تازه در ابتدای این هفته شروع به شکستن مقاومت کرد.

ترازو در دستور کار است

ماتسوموتو همچنین درباره توسعه اخیر ارزهای دیجیتال بانک مرکزی اظهار داشت:

think فکر می کنم دیوید مارکوس اشتباه کرد. او باید می گفت که این فیس بوک توکن است. از آنجا که آنها گفتند که این ارز future € آینده است ، دولت ایالات متحده به شدت از آن انتقاد کرد - €.

ماتسوموتو اضافه كرد كه نقش "ترازو" فقط باز كردن جعبه پاندورا است و آن هم اين بود. در همین حال ، ایالات متحده دقیقاً از این رقابت عقب مانده است زیرا "آنها خود لیوان را خرد کرده اند و دیگر نمی توانند بگویند که آنها شروع به توسعه CBDCâ" می کنند ، ماتسوموتو تحلیل کرد. "

برخی از خودی های صنعت نگران عدم تمایل آمریکا برای پیشروی با CBDC هستند. تاکایا ناکامورا ، مدیر اجرایی تبادل رمزنگاری ژاپنی Fisco اخیراً ادعا کرده است که نقش ژاپن باید در ترغیب ایالات متحده به جدی گرفتن CBDC ها باشد.