خوشه های نهنگ بیت کوین نشان می دهد که این سطوح پشتیبانی قوی هستند – مجموعه

خوشه های نهنگ بیت کوین نشان می دهد که این سطوح پشتیبانی قوی هستند

 


از زمان شروع $ 19،484 ، قیمت بیت کوین در تلاش برای بازپس گیری سطح 17،000 - 18،000 $ است. با ادامه روند نزولی قیمت ، معامله گران سطح کلیدی پشتیبانی را برای هدف قرار دادن معامله گران در صورت ادامه کاهش قیمت BTC هدف قرار داده اند.

سطح پشتیبانی فوری مبتنی بر خوشه های نهنگ 16،694 دلار ، 16،411 دلار و 16،064 دلار است. زیر 16 هزار دلار پشتیبانی ، 15355 دلار ، 14،914 دلار و 13،740 دلار که می توانند به عنوان مناطق پشتیبانی کلان باشند.

خوشه های نهنگ وقتی نهنگ ها BTC جمع می شوند و وجوه اخیر خود را جابجا نمی کنند تشکیل می شود. این خوشه ها همچنین نشان می دهد که نهنگ ها برای آخرین بار چه مکانی خریداری کرده اند و این نشان دهنده مناطق پشتیبانی بالقوه است.

خوشه های نهنگ بیت کوین. منبع: Whalemap

16،411 دلار سطح کوتاه مدت تماشای بیت کوین است

قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته حرکت تضعیف شده ای را نشان می دهد. به دنبال چنین اصلاح بزرگی ، انتظار می رود مقداری ادغام به دنبال جستجوی قیمت برای ثبات باشد.

یک روند مثبت این است که خریداران با تهاجمی از منطقه پشتیبانی 16411 دلاری که با خوشه های نهنگ مشخص شده است دفاع می کنند. این نشان می دهد تقاضای خریدار کافی در بازار برای جلوگیری از عقب نشینی گسترده تر ، حداقل در کوتاه مدت وجود دارد.

در 27 نوامبر ، بیت کوین دامنه پشتیبانی 16200 تا 16،400 دلاری را دو بار در مدت زمان 22 ساعت آزمایش كرد. هر دو آزمایش مجدد با استقبال مناسب خریداران مواجه شد ، زیرا BTC در هر دو مورد بالاتر از 16،800 دلار بود.

در بیشتر روزها ، بیت کوین بالای 17000 دلار باقی ماند و در 17،400 دلار به بالاترین حد خود رسید ، نشانه هایی از بازگشت شتاب BTC است.

هنوز ، برخی از معامله گران احتمال سقوط BTC به مناطق پشتیبانی کلان پایین را رد نمی کنند. یک معامله گر نام مستعار معروف به "گرگ" گفت که نمودار هفتگی علائم بیش از حد را نشان می دهد. به همین ترتیب ، وی گفت که منطقه 13000 دلاری می تواند آزمایش شود. تاجر توضیح داد:

"متفاوت از $ ETH ، $ BTC به نظر می رسد از هفته 21EMA تمدید شده باشد ، اما هنوز هم از حمایت جالب دور است. ورود ایده آل من پشتیبانی اصلی ترسیم شده از 13k است. در حال حاضر ممکن است پشتیبانی هفتگی 16213 را داشته باشیم ، سپس برای اصلاح ABC پایین تر هستیم. "

یکی دیگر از معامله گران نام مستعار معروف به "Crypto Capo" روند مشابهی را پیشنهاد کرد. او گفت که او یک سناریو را مشاهده می کند که در آن BTC به 18000 $ افزایش می یابد و سپس به منطقه 13،000 $ سقوط می کند.

فروشندگان انتظار دارند ادغام بیت کوین هفته ها به طول انجامد

اگرچه پیش بینی های کوتاه مدت نزولی از سرمایه گذاران طولانی مدت بیت کوین وجود دارد ، اما برخی از تحلیلگران فنی می گویند که ادغام می تواند مدتی طول بکشد.

مایکل ون دو پوپه ، تاجر تمام وقت در بورس اوراق بهادار آمستردام ، گفت که این بازار با یک بازگرداندن سلامت مواجه است. پس از اصلاح ، پوپه گفت كه ادغام می تواند برای چند هفته طول بكشد. او گفت:

"آرام باشید و بزرگنمایی کنید ، بازار در حال اصلاح یک سالم است و به همه فرصتی عالی برای سرمایه گذاری می دهد. بی تاب نباشید ، بازار برای تأیید ورود خود یک ته طبیعی ایجاد می کند. این فقط چند هفته طول می کشد. "

در کوتاه مدت ، منطقه مورد علاقه فوری خریداران همچنان سه سطح خوشه نهنگ با ارزش 16،694 دلار ، 16،411 دلار و 16،064 دلار است. اگر BTC به طور متقاعد کننده ای زیر این سطح قرار بگیرد ، احتمال اصلاح عمیق تر می تواند به طور قابل توجهی افزایش یابد.

به دنبال افت شدید قیمت بیت کوین (BTC) ، خوشه های نهنگ مناطق مختلفی را به عنوان سطح اصلی پشتیبانی نشان می دهند. این سطح می تواند به BTC اجازه دهد در کوتاه مدت ثبات یابد و حرکت خود را بازیابد.