در اینجا جایی است که اولین ETH تاکنون ماین گذاری شده 5 سال بعد به پایان رسید – مجموعه

در اینجا جایی است که اولین ETH تاکنون ماین گذاری شده 5 سال بعد به پایان رسید

 


اتریوم ، یک نام خانوادگی در صنعت رمزنگاری ، در تاریخ 30 ژوئیه سال 2015 شبکه خود را خاموش کرد ، اما چه اتفاقی افتاد که اولین سکه ETH که تمام آن سالها قبل از آن استخراج شده است؟ شرکت آنالیتیکس بلاکچین و شرکت مبارزه با پولشویی Coinfirm دریافتند.

"یکی دیگر از نمونه های عالی از بسیاری از مزایای استفاده از blockchains مانند اتریوم در مقایسه با فضای سنتی ، می توانیم معنای واقعی کلمه ایجاد ارزش و چگونگی حرکت آن را ببینیم و بفهمیم" ، در زمانی که چاپ فیات توسط بانکهای مرکزی و سایر عناصر اصلی برای مردم و مشاغل تحت تأثیر آن کاملاً ناشناخته است.

* تصویر با تقدیر از Coinfirm.

مشت سکه ETH منفجر شده پنج سال عقب آمد و Â

بلوک استخراج شده Ethereum's منسوب به آدرس زیر: 0x05a56e2d52c817161883f50c441c3228cfe54d9f ، data داده های همزمان نشان داد. آدرس دریافت 5 ETH پرداخت

آدرس ذکر شده موجب افزایش 265.63 ETH در جوایز استخراج معدن در طی زمان ، مسئولیت حرفه ای معدن در 53 بلوک است. داده های Coinfirm نشان می دهند که یک آدرس مبادله رمزنگاری Kraken ، 5 ETH اول را که به عنوان پرداخت هزینه برای استخراج از بلوک افتتاح شده ، پاداش داده شده دریافت می کند.

با این حال ، یک وی سی ETH به آدرس â € Â 0xc130afe98f8c42e19bdacf8c6e63e48a44a26ca8 رفت. وی به عنوان نسخه Satoshis از Ethereum استفاده می کند ، و کوچکترین کسری قابل تقسیم از 1 ETH را بیان می کند.

اتریوم مسیری طولانی را طی کرده است

اتریوم نه تنها در رابطه با شبکه خود بلکه در قیمت دارایی خود از زمان اولین بلوک استخراج شده بسیار تغییر کرده است. با توجه به اینکه این دارایی جای خود را در بین بزرگترین دارایی های صنعت می گیرد ، سوداگران بلند مدت احتمالاً از مزایای این پروژه بهره مند شدند.

داده های ICODrops ETH را با قیمت 0.31 دلار به ازای هر سکه در طول عرضه اولیه سکه خود نشان می دهد ، یا ICO - پتانسیل سود کلانی را اگر صاحبان دارایی دارایی تا اوج سال 2018 خود را نزدیک به 1400 دلار برای هر سکه نگه داشته باشند نشان می دهد.

شبکه اتریوم همچنین هیچ کمبودی در این سالها نشان نداده است زیرا هنوز می خواهد به عنوان بخشی از Ethereum 2.0 به انتقال به اثبات سهام یا PoS تبدیل شود.