در حال حاضر با قرار گرفتن در معرض بیت کوین می توانید در صدها ETF سرمایه گذاری کنید – مجموعه

در حال حاضر با قرار گرفتن در معرض بیت کوین می توانید در صدها ETF سرمایه گذاری کنید

 صندوق های قابل معامله در بورس و یا تجارت ETF های متعدد در ایالات متحده در سهام شرکت های رمزپایه برتر جهان قرار دارند.

طبق ETF.com ، صدها وجوه در شرکت های دارای لیست عمومی که BTC را در ترازنامه خود نگهداری می کنند سرمایه گذاری کرده اند. از زمان نگارش این مقاله ، 88 ETF سهام MicroStrategy را در اختیار دارند ، در حالی که 144 ETF Square و 222 ETF تسلا را در اختیار دارند. شانزده ETF مستقیماً در معرض سهام استخراج بیت کوین قرار دارند.

تقریباً 200 ETF سهام BlackRock را در اختیار دارند ، که اخیراً 360457 دلار سود کسب کرد پس از شروع "کمی جابجایی" در رمزنگاری.

بهترین عملکرد ETF با قرار گرفتن در معرض رمزنگاری

نه سرمایه در معرض سهام معادن رمزنگاری و شرکت هایی هستند که در ترازنامه های خود BTC دارند.

Amplify Transformational Data Sharing ETF (BLOK) به عنوان سهمی از سبد سهام خود ، بیشترین مواجهه با رمزنگاری را دارد. هفت مورد از 10 تخصیص برتر BLOK در شرکت های رمزنگاری پیشرو ، از جمله Galaxy Digital ، Marathon Digital ، Voyager Digital ، Hut 8 Mining ، Hive Blockchain ، Riot Blockchain و Argo Blockchain است. این سهام نشان دهنده یک سوم سرمایه BLOK است.

این صندوق سرمایه گذاری های خود را به عنوان هدف قرار دادن "فن آوری های تقسیم داده تحول پذیر" توصیف می کند.

BLOK تاکنون در میان بهترین ETF های سال 2021 است که از ابتدای سال تاکنون 71.7 درصد سود کسب کرده است. تاکنون در سال 2021 هشتمین بالاترین بازده را در بین تمام ETF ها ثبت کرده است - و اگر محصولات اهرمی و معکوس را حذف نکنید ، در رتبه دوم قرار دارد. در میان ETF ها ، BLOK بزرگترین هودلر سهام MicroStrategy و Marathon است.

Nasdaq NexGen Economy ETF (BLCN) تنها ETF در معرض رمزنگاری است که با حذف YM معاملات معکوس و اهرمی در میان 100 ETF برتر با عملکرد YTD قرار دارد و با 82. با سود YTD 23.15 در رتبه 82 قرار دارد.

BLCN در حال حاضر سهام ماراتون به ارزش 5.63 میلیون دلار ، میکرواستراتژی 5.4 میلیون دلار و در Square 5.24 میلیون دلار سهام دارد.

بزرگترین دارندگان براساس ارزش کل دارایی ها

هنگامی که با ارزش کل دارایی ها اندازه گیری می شود ، Vanguard Total Stock ETF (VTI) ETF با بیشترین تخصیص به شرکت های در معرض رمزنگاری است. VTI در حال حاضر 2.77 میلیارد دلار تسلا ، 478 میلیون دلار Square ، 29.4 میلیون دلار Microstrategy و 11.38 میلیون دلار Riot Blockchain را نشان می دهد. VTI همچنین دارای 516 میلیون دلار بلک واتر است.

iShares Core S&P Total ETF بورس سهام ایالات متحده (ITOT) دومین صندوق بزرگ از نظر قرار گرفتن در معرض رمزنگاری است که دارای 450 میلیون دلار تسلا ، 4.4 میلیون دلار میکرواستراتژی ، 3.86 میلیون دلار ماراتن و 3.12 میلیون دلار Riot است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده هنوز در مورد هفت درخواست برای ETF بیت کوین ، از جمله Fidelity Investments ، Skybridge Capital ، WisdomTree ، Morgan Stanley و NYDIG ، VanEck و دارایی های دیجیتال Valkyrie ، حکمی صادر نکرده است.

Purpose Bitcoin ETF از اواسط ماه فوریه در بورس اوراق بهادار تورنتو معاملات خود را آغاز کرد و از زمان شروع به کار تقریباً 1 میلیارد دلار BTC جمع کرده است. Ninepoint Partners و CI کانادا همچنین از برنامه های خود برای تبدیل وجوه Bitcoin خود به ETF خبر داده اند.