در میان امتیازات IRS و پیشرفت رقبا ، توسعه دهندگان Monero یک بروزرسانی عمده ارسال می کنند – مجموعه

در میان امتیازات IRS و پیشرفت رقبا ، توسعه دهندگان Monero یک بروزرسانی عمده ارسال می کنند

 توسعه دهندگان Monero که برای اولین بار در ماه سپتامبر اعلام شد ، امروز با به روزرسانی شبکه ای که نسخه جدیدی از نرم افزار گره آن را با نام رمز "Oxygen Orion" ارائه می دهد ، فعال شدند. محصول 30 مشارکت کننده ، نوید بهبود قابل توجهی در تقریباً همه جنبه های عملکرد رمزپایه متمرکز بر حریم خصوصی را می دهد.

نکته قابل توجه در به روزرسانی جدید ، ویژگی گروه ناشناس خود به خود قابل اتصال به هم فشرده (CLSAG) است. طبق وبلاگ Monero ، CLSAG ضمن حفظ حریم خصوصی معاملات ، اندازه معاملات را 25٪ کاهش می دهد و زمان معاملات را 10٪ بهبود می بخشد.

توسعه دهندگان نوشتند:

"CLSAG معاملات کوچکتر و سریعتر را با امنیت دقیق امکان پذیر می کند."

علاوه بر CLSAG ، به روزرسانی جدید به ویژه در مورد قاصدک ++ ، که وظیفه پنهان کردن آدرس های IP کاربر را دارد ، باعث بهبود امنیت در شبکه می شود.

از نظر فنی ، به روزرسانی های Monero فورک سخت هستند ، بنابراین ضروری است که شرکت کنندگان در شبکه از به روز بودن نرم افزار خود اطمینان حاصل کنند. وبلاگ خاطر نشان کرد ، کاربرانی که XMR خود را در کیف پول سخت افزاری ذخیره می کنند ، باید با جدیدترین سیستم عامل به روز شوند.

این آخرین به روزرسانی در میان چشم انداز نامشخص ارز رمزنگاری شده به دلیل فشارهایی که بر روی چندین جبهه رخ داده است ، ارائه می شود.

در ماه سپتامبر ، خدمات درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) به هرکسی که بتواند حریم خصوصی مونرو را بشکند ، مبلغی حداکثر 625،000 دلار ارائه می دهد. بعلاوه ، وزارت امنیت داخلی ادعا کرد که نرم افزاری را به دست آورده است که می تواند معاملات Monero را ردیابی کند ، اگرچه برخی از محققان صحت این ادعاها را زیر سوال می برند.

در همین حال ، ارز رمزنگاری شده برای حفظ حریم خصوصی Zcash در ماه نوامبر امسال به یک رویداد نصف تبدیل می شود ، که به عقیده برخی از تحلیلگران منجر به اقدامات قیمتی صعودی برای دارایی رقیب خواهد شد.

با توجه به این عقب ، طبق تحلیل های ارائه شده توسط TheTIE ، احساس مثبت رسانه های اجتماعی برای XMR در هفته گذشته تقریبا 4٪ افزایش یافته است.