دولت کره جنوبی متعهد می شود رای گیری بلاکچین را به خانه های مردم بیاورد – مجموعه

دولت کره جنوبی متعهد می شود رای گیری بلاکچین را به خانه های مردم بیاورد

 دیوانگی Blockchain در کره جنوبی اکنون به بخش مسکن رسیده است ، دولت ملی متعهد شد 1.27 میلیون دلار بودجه برای یک بستر مبتنی بر بلاکچین که ساکنان آپارتمان در سراسر کشور را هدف قرار می دهد ، اختصاص دهد.

به گفته ZDNet Korea ، وزارت علوم کره جنوبی یا ICT یک شرکت محلی به نام Ksign را برای توسعه یک بستر بدون تماس انتخاب کرد که به شهروندان امکان رای گیری الکترونیکی ، مدیریت فضای پارکینگ و سایر اقدامات حاکم بر مسکن را می دهد.

در این اطلاعیه آمده است که این بستر همچنین به فاصله اجتماعی کمک خواهد کرد. سازندگان این پروژه همچنین خاطر نشان كردند كه انتظار دارند این پروژه "سلامت عمومی را در فضاهای آپارتمانی تقویت كند".

صاحبان خانه ، ساکنان و مدیریت می توانند از این پلتفرم استفاده کنند که همچنین به ارائه کنفرانس ویدیویی و راه حل های پرداخت الکترونیکی می پردازد.

کیو جا این ، معاون رئیس Ksign ، در مورد سیستم عامل آینده اظهار نظر کرد:

"ما در حال توسعه DID هستیم که می تواند با کنترل اطلاعات شخصی و تأیید هویت با کنترل اطلاعات شخصی ، روی اکوسیستم رمز اعمال شود. هدف این است که همچنین یک اکوسیستم توکن ایجاد کنیم که در هر فروشگاهی قابل استفاده باشد."

رئیس دولت منطقه سئوچو اخیراً یک سکوی رای گیری مبتنی بر بلاکچین برای ساکنان پیشنهاد کرده و هجوم اخیر تحولات مرتبط با رمزنگاری را در سراسر کشور تحسین کرده است.