سازنده متمرکز DeFi Instadapp توکن مدیریت را راه اندازی می کند – مجموعه

سازنده متمرکز DeFi Instadapp توکن مدیریت را راه اندازی می کند

 دیروز در یک پست وبلاگ ، مدیریت مالی غیرمتمرکز (DeFi) و پلت فرم تجمع پروتکل Instadapp از راه اندازی رمز مدیریت خود ، INST خبر دادند. اگرچه در حال حاضر توسط یک کاربر متوسط ​​قابل انتقال نیست ، اما این توکن قرار است در اواخر سال همزمان با انتقال کنترل پروتکل به فرآیند حاکمیت DAO در Q2 کاملاً فعال شود.

این پروژه که در حال حاضر بیش از 2.3 میلیارد دلار در 18000 کیف پول "حساب هوشمند" خود حساب می کند ، از طریق یک رابط به پروتکل های DeFi متصل می شود و در تلاش است تا خود را به عنوان "میان افزار" برای تولید محصولات DeFi جای دهد.

به گفته مدیر جامعه Instadapp استیون زاپاتا (که ممکن است بیشتر به عنوان b seb eth monk ‘برای اعضای جامعه شناخته شود) ، محور تبدیل شدن به یک سیستم توسعه بخشی اصلی از استراتژی رشد Instadapp است.

وی گفت: "Instadapp به عنوان تجمع كننده شناخته می شود ، اما ما بسیار بیشتر از این هستیم." "Instadapp یک مجموعه ابزار کامل برای ساخت برنامه های DeFi است. همانطور که ما پلت فرم خود را به یک میان افزار defi تبدیل می کنیم ، نه تنها پروتکل های مختلف را جمع می کنیم بلکه سیستم عامل ما با استفاده از اجزای مختلف در سراسر defi ، موارد استفاده منحصر به فردی را ایجاد می کند. "

به عنوان نمونه ، Zapata به توانایی حساب های هوشمند در اعطای دسترسی محدود به مدیران صندوق به دارایی های خصوصی و همچنین جمع آوری دارایی در چندین حساب هوشمند برای اهداف وام و وام اشاره می کند.

بر خلاف سایر اعلامیه ها ، تیم در مورد اینکه INST "یک رمز حکمرانی بی ارزش" است ، ابراز علاقه نکرد. در وبلاگ قبلی ، "هزینه های پیاده سازی" به عنوان یکی از گزینه های حاکمیت ذکر شده بود و دارندگان توکن می توانند در مورد ویژگی های اصلی پروتکل ، از جمله سیستم عامل های DeFi رأی دهند.

زاپاتا گفت: "دارندگان توکن تعیین می کنند که کدام پروتکل ها سوار شوند و موارد استفاده از آنها بودجه و پشتیبانی دریافت می کنند." "ما معتقدیم که با رشد پلت فرم و ادغام ها و برنامه های بیشتر برای استفاده و ایجاد چارچوب instadapp ، جامعه انگیزه می گیرد تا محصولات ارزشمند را ادغام کند و مشارکت معناداری با جوامع دیگر ایجاد کند و همچنین پروتکل را به نفع آنها شکل دهد."

از هم اکنون ، قرارداد INST با حداکثر 100 میلیون توکن توزیع نشده در دسترس است. جزئیات مشخصی در مورد airdrop در آینده وجود ندارد ، فقط این است که "کاربران پروتکل" به یک توزیع اولیه مبلغ نامشخص در یک تاریخ نامشخص دسترسی خواهند داشت.

در حالی که Instadapp اولین جمع کننده ای است که با رمز به کار خود ادامه می دهد ، اما آنها آخرین نیستند. مدت هاست که شایعه شده است که Zapper در حال بررسی یک توکن است (اگرچه اسناد و مدارک آنها هرگونه برنامه "کوتاه مدت" را رد می کند) ، و به همین ترتیب DeBank یک پیشنهاد محبوب برای راه اندازی یک توکن در انجمن های خود با 91 روز قدم دارد.