سرمایه گذار کلان می گوید: پول نهادی ممکن است بیت کوین را در مدت زمان یک سال به 250 هزار دلار برساند – مجموعه

سرمایه گذار کلان می گوید: پول نهادی ممکن است بیت کوین را در مدت زمان یک سال به 250 هزار دلار برساند

 طبق گفته رائول پال ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Global Macro Investor و Real Vision ، ممکن است بیت کوین تا نوامبر 2021 به 150 هزار دلار برسد - و این محافظه کارترین سناریو خواهد بود. پال معتقد است که بیت کوین به دلیل سرازیر شدن پول موسساتی که در حال حاضر به بازار بیت کوین سرازیر می شود ، می تواند حتی به 250 هزار دلار نیز برسد.

این همان چیزی است که به گفته پال ، آخرین تجمع بیت کوین با حباب رمزنگاری سال 2017 تفاوت اساسی دارد ، اعتقاد بر این است که عامل اصلی آن سرمایه گذاران خرده فروشی است.

طبق گفته پال ، بیشتر مایعات اضافی بیت کوین در حال حاضر توسط پی پال ، اسکوئر - که اخیراً خدمات رمزنگاری را پذیرفته است - و خاکستری جذب می شوند. وی معتقد است که فشار عرضه در نتیجه ، کاتالیزوری برای افزایش اخیر بیت کوین است.

پال با اشاره به عوامل اقتصادی کلان که به نفع بیت کوین است ، گفت: "من قبلاً هرگز بازاری با این عدم تعادل عرضه و تقاضا ندیده ام".

علیرغم اخبار مربوط به واکسن ویروس کرونا ، امید به بهبود سریع اقتصادی ، دولتها احتمالاً نیاز به انتشار محرکهای پولی اضافی برای حفظ اقتصاد خود دارند. به گفته پال ، این منجر به کاهش ارزش فیات خواهد شد. وی معتقد است که این امر همراه با نرخ بهره پایین ، قیمت بیت کوین را به اوج جدید می رساند.

وی اظهار داشت: "این زندگی در حال تغییر است. هیچ دارایی دیگری در مدت زمان کوتاه 5 برابر ، 10 برابر ، 20 برابر صعودی ندارد."

مصاحبه کامل را در کانال Youtube ما بررسی کنید و مشترک شدن را فراموش نکنید!