سهام جدید به جریان خالق می گوید ، بیت کوین اکنون “کاملا در مسیر پیگیری” تا 100K دلار است – مجموعه

سهام جدید به جریان خالق می گوید ، بیت کوین اکنون "کاملا در مسیر پیگیری" تا 100K دلار است

 


PlanB ، خالق شناخته شده مدل جنجالی سهام-به-جریان (S2F) ، معتقد است که بیت کوین (BTC) اکنون در مسیر رسیدن به 100،000 دلار است زیرا قیمت آن به بالاترین سطح سالانه رسیده است. احساسات خوش بینانه همزمان با تغییر در حرکت از ارزهای رمزنگاری جایگزین یا altcoin ها به BTC است.

او گفت:

œ € œ من نمی توانم در حال حاضر (در دریا) یک نمودار برای شما بسازم ، اما مدل S2F کاملاً در مسیر است.

در همین زمان ، قیمت این بیت کوین در این هفته 17 درصد افزایش یافته است ، زیرا با یک روند مهم سه ساله روبرو شد. همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، معامله گران به ظاهر انتظار دارند BTC سطح مقاومت بالاتر را در کوتاه مدت آزمایش کند.

قیمت بیت کوین در یک تجمع سریع روزانه از 11700 دلار فراتر رفته است

قیمت بیت کوین در یک تجمع سریع روزانه از 11700 دلار فراتر رفته است. منبع: TradingView.com

داده ها نشان می دهد ممکن است زمان درخشش بیت کوین باشد

Altcoin به خصوص در 72 ساعت گذشته که قیمت بیت کوین شروع به تجمع کرد ، کاهش یافته است. Etherum E € ™ s اتر (ETH) با BTC در طول تظاهرات به کنار هم حرکت کرد ، اما در دو روز گذشته در برابر BTC سقوط کرد.

در کوتاه مدت ، با توجه به اینکه بیت کوین تجمع سودآوری را از altcoin می بیند ، برخی سرمایه گذاران انتظار دارند BTC از قیمت های بالاتر از ارزهای بزرگتر عمل کند. کلوین کوه ، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری در آسیا مستقر گروه اسپارتان ، گفت:

f € f اگر BTC مقاومت را در 11.4K $ بشکند ، ما در هیچ زمان بالاتر از 12K $ می رویم. دوباره باد کوتاه از alts خواهد شد کوتاه مدت. €

الگوی تجمع بیت کوین پس از یک فصل قوی altcoin چیز جدیدی نیست. در چرخه های قبلی ، پس از بدست آوردن ارتفاع آلکین ها در ابتدا در برابر BTC ، روند صعودی شدید روند صعودی شدید را نشان می داد. چنین روندی تحقق می یابد زیرا سرمایه گذاران به دنبال گرم شدن بازار altcoin ، گزینه های امن تر مانند BTC را جستجو می کنند.

اخیراً ترس از دست دادن یا FOMO از سرمایه گذاران خرده فروشی در اطراف DeFi باعث شده است تا نشانه های بازار کوچک باعث افزایش چشمگیر شود. به عنوان مثال ، در روزهای ابتدایی شوق بازار DeFi ، Compound (COMP) شاهد یک تجمع بزرگ بود. سپس نشانه های کوچکتر از جمله Yearn Finance (YFI) ، شبکه Synthetix (SNX) و Aave (LEND) دنبال شدند.

سرانجام ، با توجه به اینکه نشانه های کوچک پنج تا ده برابر افزایش قیمت داشتند ، سرمایه گذاران شروع به سود کردند. بازگشت ناگهانی نشانه های DeFi همزمان با بازگشت Bitcoin به تظاهرات BTC همزمان شد.

معامله گران می گویند که این روند همچنان ادامه دارد

داده های Skew نشان می دهد که قراردادهای کوتاه مدت ده ها میلیون دلار هنوز در حال انحلال هستند. این نشان می دهد که تعداد نسبتاً زیادی از سرمایه گذاران در کوتاه مدت در برابر BTC شرط می بندند.

انحلال بیت کوین در BitMEX

انحلال بیت کوین در BitMEX. منبع: Skew

معامله گر Cryptocurrency ، Cantering Clark گفت که گرچه او می فهمد چرا شلوار قانع کننده است ، روند صعودی خیلی قوی است. او گفت:

ook € خریدن از معاملات از دیدگاه R: R خوب است ، اما زمینه درک بهتر است. پس از یک تغییر اساسی در متن مانند این ، می توانید فرض کنید که شلوارک شما احتمال کمتری برای حل موفقیت دارد. شرط بندی ها باید همیشه قدرت نشان دهند. €

برای برخی از معامله گران ، کوتاه در برابر بیت کوین می تواند جذاب باشد زیرا BTC در هفته گذشته به شدت افزایش یافته است و سطح مقاومت عمده ای را آزمایش می کند. »

یک تجمع 17 درصدی در شش روزه - حتی در بازار گاو نر - حتی برای بیت کوین قابل توجه است. اما وقتی روند BTC بسیار صعودی باشد ، فشار کوتاه فقط می تواند سوخت موشکی بیشتری را به آن وارد کند.

به عنوان مثال ، در 12 ساعت گذشته بیش از 23 میلیون دلار شلوار نقدینگی از بین رفت ، زیرا قیمت آن به 11750 دلار رسید. بنابراین ، در طی یک روند صعودی قیمت بالا ، شورت می تواند به طور غیر مستقیم یک تجمع بزرگتر را کاتالیز کند.