سکه های حریم خصوصی “نسبت به سکه های دیگر خطر کمتری برای پولشویی دارند” – مجموعه

سکه های حریم خصوصی "نسبت به سکه های دیگر خطر کمتری برای پولشویی دارند"

 بر اساس گزارشی از یک شرکت حقوقی جهانی سکه های حریم خصوصی از جمله Monero ، Dash ، Grin و Zcash نسبت به سایر ارزهای رمزپایه خطر شویی پول کمتری دارند.

طبق یک مقاله سفید جدید که توسط شرکت حقوقی بین المللی ایالات متحده پرکینز کوئی منتشر شد ، اقدامات ضد پولشویی (AML) که توسط نهادهای نظارتی در سراسر جهان انجام شده است ، برای رسیدگی به هر گونه مسئله ناشی از سکه های حریم خصوصی کافی بوده است و ممکن است نظارت اضافی لازم نباشد.

در این مقاله سکه های متناسب با ساختار نظارتی مالی فعلی مورد استفاده توسط شبکه اجرای جرایم مالی ایالات متحده (FinCEN) ، وزارت خدمات مالی نیویورک (NYDFS) ، آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) ، انگلیس ذکر شده است. سازمان رفتار مالی (FCA) و گروه ویژه اقدام مالی (FATF).

در کاغذ سفید ، سکه های محرمانه خطر AML ذاتی کمتری نسبت به سایر ارزهای رمزپایه دارند. "

سکه های حریم خصوصی نه تنها مزایای عمومی را فراهم می کنند که به طور قابل توجهی بیشتر از خطرات آنها باشد ، مقررات موجود در مورد AML به درستی و به اندازه کافی این خطرات را پوشش می دهد ، و یک چارچوب اثبات شده برای مبارزه با پولشویی و جرایم مرتبط را فراهم می کند.

این گزارش اظهار داشت که گرچه بیشتر معاملات انجام شده با ارزهای رمزپایه مشروع است ، اما سکه های حریم خصوصی می توانند مزایایی را به همراه داشته باشند که "به طور قابل توجهی از خطرات استفاده از آنها بیشتر است". بیش از 90٪ آدرس های مورد استفاده در بازارهای darknet برای بیت کوین (BTC) بود ، در حالی که فقط 0.3٪ برای Dash (DASH) ، Monero (XMR) و Zcash (ZEC) به طور مشترک.

"مهمترین نکته در اینجا این است که سکه های حفظ حریم خصوصی خطر AML ذاتی ندارند که به طور منحصر به فرد یا غیرقابل کنترل زیاد باشد."

یکی از راه های متمایز نگه داشتن سکه های حریم خصوصی از روش های پولشویی قبل از رمزنگاری - یعنی پول نقد ، کارت ، پرداخت کاغذی - این است که آنها هنوز هم نوعی سوابق انتقال را ارائه می دهند. بیش از 90٪ از پولشویی ها هنوز شناسایی نشده است ، زیرا اشکال غیر رمزنگاری پرداخت می تواند مرزها را بدون استفاده از سابقه معاملات بلاکچین عبور کند.

"در پایان ، شواهد فاقد این که مقررات موجود AML نمی توانند به میزان کافی خطرات ناشی از سکه های حریم خصوصی را برطرف کنند ، هیچ دلیلی برای تحمیل الزامات جدید و خارج از کشور AML وجود ندارد که به طور خاص سکه های حریم خصوصی را هدف قرار می دهند ،" در این مقاله سفید نتیجه گیری شده است. توکن تحت مقررات فعلی آزمایش شده AML توازن سیاست مناسب بین جلوگیری از پولشویی و اجازه توسعه فن آوری مفید و محافظت کننده حریم خصوصی را ایجاد می کند. "