شایعه شده است که PayPal از جذب متولی رمزنگاری BitGo در حال فرار است – مجموعه

شایعه شده است که PayPal از جذب متولی رمزنگاری BitGo در حال فرار است

 شرکت پرداخت جهانی PayPal با گزارشی که توسط بلومبرگ در 23 اکتبر منتشر شد ، ادعا می کند که این شرکت در حال مذاکره با BitGo Inc است.

منابع ناشناس ذکر شده در این گزارش ادعا کردند که این دو شرکت ممکن است طی چند هفته به توافق برسند. BitGo متولی چند امضا است که در سال 2013 تاسیس شده است. در سال 2018 این شرکت 15 میلیون دلار در یک دور با هدایت گلدمن ساکس و گلکسی دیجیتال جمع آوری کرد.

با این حال ، اعتقاد بر این است که این معامله دور از انتظار نیست ، در این گزارش اشاره شده است: "گفتگوها هنوز ممکن است از بین برود و PayPal می تواند اهداف دیگر را انتخاب کند."

شایعات در پی اعلام این هفته مبنی بر اینکه PayPal از سال آینده خدمات پرداخت رمزنگاری را راه اندازی می کند ، این عامل اصلی برای افزایش سریع نرخ دو رقمی بیت کوین (BTC) بود.

همه از خرید بالقوه PayPal خوشحال نیستند ، زیرا حساب رسمی Thorchain (RUNE) با بیان اینکه بیشتر بیت کوین (BTC) قفل شده در پروتکل در BitGo ذخیره شده است ، نگرانی ها را در مورد عدم تمرکز Bitcoin پیچیده (WBTC) ابراز می کند.

دیروز ، Meltem Demirors ، مدیر ارشد سرمایه دارایی CoinShares ، پیش بینی کرد که پس از خروج شرکت پرداخت از انجمن حاکمیت برای پروژه Libra فیس بوک ، PayPal به دنبال راه اندازی Bitcoin ثابت است.