شرکت مالی Crypto Swipe کارت وام Visa DeFi را راه اندازی می کند – مجموعه

شرکت مالی Crypto Swipe کارت وام Visa DeFi را راه اندازی می کند

 سوئیپ ، یک ارائه دهنده کارت بدهی ارز رمزپایه متعلق به Binance ، در حال گسترش پیشنهاد خود با کارت ویزای رمزنگاری جدید است که به کاربران اجازه می دهد با استفاده از فناوری بلاکچین وام دریافت کنند.

این محصول جدید که "کارت ویزای LendFi" نامیده می شود ، پروتکل های مالی غیرمتمرکز عمده را برای "دسترسی تقریباً سریع به مانده وام" فراهم می کند. این کارت با برنامه LendFi ادغام شده است - یک سیستم عامل وام غیرمتمرکز که از طریق دستگاه تلفن همراه خود با وام گیرنده در ارتباط است. سخنگوی Swipe گفت: در هنگام راه اندازی ، این پلت فرم از پروتکل اصلی DeFi Compound پشتیبانی خواهد کرد.

بر اساس اعلامیه ، بستر جدید وام مبتنی بر بلاکچین وام های کاربران را تصویب می کند و آنها را به حساب ها پرداخت می کند. برنامه LendFi همچنین یک تجمع دهنده پایدار Bitcoin را ارائه می دهد تا کاربران بتوانند پول های مختلف ثبات را برای هزینه از طریق کارت خود واریز کنند.

سوئیپ کارت را با شرکت پرداخت مستقر در کالیفرنیا Marqeta توسعه داد. سلمان سید معاون توسعه تجارت Marqeta گفت که این کارت وام دهندگان را قادر می سازد وام را مستقیماً روی کارت صادر کنند ، که این باعث افزایش تلاش های شرکت برای "بازسازی رابطه وام دهنده و وام گیرنده" می شود.

کارتهای ویزای LendFi که به طور واقعی صادر شده اند ، با بارگیری برنامه LendFi ، ثبت نام و تکمیل مراحل شناسایی ، برای وام گیرندگان در ایالات متحده در دسترس هستند. پس از درخواست مجازی برای کارت ویزای LendFi ، کاربران می توانند کارت فیزیکی سفارش دهند. این کارت همچنین در همه خریدها 4٪ وجه نقد ارائه می دهد.

وام ارز رمزنگاری شده یکی از مهمترین موارد استفاده در صنعت DeFi است. در مقابل وام های سنتی ، وام های DeFi برای تأیید و توزیع وام به یک حزب مرکزی یا واسطه ای احتیاج ندارند ، زیرا وام های DeFi از طریق سیستم توزیع شده و برنامه های غیرمتمرکز صادر می شوند. هنوز ، وام های غیرمتمرکز با خطرات خاصی همراه هستند زیرا هنوز 100٪ مطمئن نیستند.