صاحب روزنامه میلیاردر انگلستان ، فناوری DeFi را “انقلابی” خواند – مجموعه

صاحب روزنامه میلیاردر انگلستان ، فناوری DeFi را "انقلابی" خواند

 الكساندر لبدف ، صاحب روزنامه های انگلستان شب استاندارد و مستقل ، به همراهÂ نشریه روسی نوایا گازتا، به طور درخشان از توانایی ارزهای رمزنگاری شده و قراردادهای هوشمند برای ایجاد تحول در امور مالی صحبت کرده است.

در یک مقاله گسترده 1800 کلمه ای منتشر شده در مستقل در 13 اکتبر ، میلیاردر پیش بینی کرد فناوری بلاکچین آنچه را که او به عنوان یک الیگپولی بانکداری جهانی انگلی توصیف می کند ، مختل می کند و اظهار می دارد که "فن آوری های بلاکچین و قراردادهای هوشمند ، استخدام اکثریت قریب به اتفاق افراد در بخش مالی را غیرضروری خواهد کرد."

اگرچه او فکر می کند رشد انفجاری فعلی سیستم عامل های DeFi تحت تأثیر هجوم سریع نقدینگی به وجود آمده و "نمی تواند به طور نامحدود ادامه یابد" اما او می گوید:

"فن آوری های جاسازی شده در این زیرساخت فرصت های فوق العاده ای را برای بازسازی سیستم مالی جهانی ایجاد می کند."

لبدف گفت که قراردادهای هوشمند به مشتریان امکان دسترسی به خدمات مالی "بدون مشارکت یک واسطه در قالب خود بانک" را می دهد ، "مانع از سرقت وجوه مشتریان" از سوی بانکداران عجیب و غریب.

لبدف همچنین فاش كرد كه وی 100000 دلار در یك پروتكل تولید محصول مستقر در استونی به عنوان "یك آزمایش" سرمایه گذاری كرده و از بازگشت سریع شگفت زده شده است. او اکنون به دنبال ایجاد "اکوسیستم مالی مستقل غیرمستقیم" از خودش است.

این پلتفرم به دنبال ارائه range € range طیف گسترده ای از خدمات بانک های سنتی است ، including € از جمله مبادله ارز ، سپرده ها ، وام دهی ، تسویه حساب و خدمات نقدی ، [and] نقل و انتقالات محلی و بین المللی. €

بانکدار سابق خاطرنشان کرد: تنظیم کننده های جهانی به طور فزاینده ای به دارایی های رمزنگاری گرم می شوند ، و به اقدامات اخیر در جهت شناسایی پول های پایدار و رمزهای امنیتی از طرف قانونگذاران آلمان ، چین ، سوئیس و ایالات متحده اشاره کرد.

مرحله بعدی "دیجیتالی کردن" دارایی های واقعی ، از جمله امکانات تولید ، املاک و مستغلات ، کالاها و خدمات ، با نگهداری آنها در دفترهای توزیع شده است.

بخشی از دلیل اعتقاد وی به پتانسیل ارز رمزنگاری شده این است که در شکل فعلی آن ، لبدف ادعا می کند که سیستم مالی جهانی "اقتصاد جهانی را به یک فاجعه تبدیل می کند."

لبدف 25 سال را به بانکداری اختصاص داد و سومین بانک خصوصی بزرگ روسیه ، بانک ملی ذخیره را در سال 1995 خریداری کرد. لبدف افزود كه هزاران بانكستر روسي از دهه 1990 تاكنون بيش از 100 ميليون دلار از مشتريان خود را تصرف كرده اند.

وی گفت: "میلیاردها نفر به دلیل کاهش دسترسی به منابع مالی ، کاملاً از خدمات بانکی قطع شده اند ، و دلیل محرومیت اقتصادی آنها را طبقه بانکی دانست که هیچ چیزی برای سرقت از آنها ندارد.

"شاید" ما در آستانه یک انقلاب واقعی در سیستم مالی بین المللی و پایان بانکدار هستیم.