صرافی رمزنگاری Bitstamp اجرایی سابق Barclays را به عنوان COO جدید استخدام می کند – مجموعه

صرافی رمزنگاری Bitstamp اجرایی سابق Barclays را به عنوان COO جدید استخدام می کند

 صرافی رمزنگاری مستقر در انگلیس Bitstamp مدیر سابق تیم پرداخت شرکت خدمات مالی Barclays را به عنوان مدیر عامل اصلی خود استخدام کرده است.

امروز بیستامپ در اطلاعیه ای اعلام کرد که به عنوان بخشی از تلاش خود برای گسترش فعالیت های شرکت ، سامر دوبی را به سمت مدیر اجرایی منصوب خواهد کرد. Dubey به عنوان مدیر رئیس پرداخت شرکت های بزرگ Barclays کار می کرد و عضوی از تیم پشت سر بلاک چین بانک بود و شورای دفتردار را توزیع می کرد. وی همچنین اخیراً رئیس عملیات neobank N26 انگلیس بود.

تبادل رمزنگاری گفت: اضافه شدن Dubey "رهبری جهانی در fintech و بانکداری سنتی" را به شرکت وارد می کند. گفته می شود که مدیر سابق Barclays جایگزین COO خروجی Vasja Zupan خواهد شد ، که به عنوان رئیس جمهور به ماتریس مبادله مستقر در امارات متحده عربی پیوست.

دوبی گفت: "من فکر می کنم که طی چند سال دیگر واقعاً در مورد صنعت ارزهای رمزپایه صحبت نخواهیم کرد." "این بخش دیگری از امور مالی خواهد بود و مشاغل رمزنگاری نوآورانه همانند آنچه امروزه N26 درک می شود ، fintechs در نظر گرفته می شوند."

او اضافه کرد:

"با ادغام رمزنگاری با امور مالی ، بخشی که ما بازی می کنیم معنای جدیدی خواهد گرفت. بخشی از آنچه این فضا را بسیار هیجان انگیز می کند این است که واقعاً نمی توانیم بفهمیم 10 سال کجا خواهیم بود. "

Bitstamp یکی از قدیمی ترین مبادلات در فضای رمزنگاری است که واحدهای تجاری در چندین کشور مستقر هستند. در ماه اکتبر ، جولیان سویر ، مدیر سابق جوزا ، مدیرعامل جدید شرکت شد و برای اولین بار در تاریخ بورس رمزنگاری جای Nejc Kodrič را گرفت.