صرافی های بیت کوین فقط سپرده های عظیم پایدار کوین Tether را مشاهده کردند – مجموعه

صرافی های بیت کوین فقط سپرده های عظیم پایدار کوین Tether را مشاهده کردند

 


تقریباً نیم میلیارد ورودی Tether در 8 آوریل از طریق مبادلات عمده بیت کوین (BTC) بر اساس داده های Glassnode ثبت شد.

با توجه به اینکه جریان بزرگترین ورودی از اواسط ماه مارس همزمان با بازپرداخت جزئی بیت کوین بود ، این نشان می دهد که پس از کاهش قیمت BTC ، خریداران می توانند منتظر قدم برداشتن باشند.

سپرده کوین پایدار در مبادلات منبع: Glassnode

آیا رالی بیت کوین گسترده تر تولید می شود؟

دو معیار عمده در زنجیره وجود دارد که اغلب نشان می دهد تجمع بیت کوین بزرگتر در حال شکل گیری است: خروجی BTC و جریان پایدار Bitcoin.

ورود ثبات کوین هنگامی رخ می دهد که معامله گران وجوه حاشیه ای خود را به مبادلات برای خرید مجدد به ارزهای رمزپایه واریز می کنند.

در همین حال ، خروجی های بزرگ BTC معمولاً هنگامی اتفاق می افتد که سرمایه گذاران با ارزش خالص ، بیت کوین خود را از صرافی ها به کیف پول های خود میزبان بکشند ، که اغلب هدف آنها را برای بلند مدت نشان می دهد.

در یک ساعت ، بیش از 476 میلیون دلار سپرده ثبات کوین در صرافی ها مشاهده شد. طبق گفته Lex Moskovoski ، CIO موسکووسوکی پایتخت ، این نشان می دهد که هیچ کمبود سرمایه ای در انتظار خرید دیپ بیت کوین نیست.

مسکوکی گفت:

"476 میلیون دلار USDT دیروز برای خرید افت در یک ساعت به صرافی ها واریز شده است. به نظر می رسد هر بار که غوطه ور می شویم ، هیچ کسری پول در حاشیه آن وجود ندارد."

Stablecoins شاهد رشد گسترده ای است

در تاریخ 2 آوریل ، Bitfinex CTO پائولو آردوینو به اشتراک گذاشت که محدودیت بازار Tether ، بزرگترین پایدار در بازار جهانی ، به 42 میلیارد دلار سرمایه بازار رسیده است.

در شش روز بعدی ، سقف بازار Tether (USDT) 2 میلیارد دلار دیگر اضافه کرده است که حرکت قوی نشان می دهد.

از آنجا که Tethers اساساً دلار دیجیتالی است که می تواند به راحتی به بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه تبدیل شود ، این روند صعودی نشان می دهد که میزان سرمایه حاشیه ای در بازار رمزنگاری در حال رشد است.

از نظر تئوری ، هنگامی که مقدار زیادی پول نقد حاشیه ای در بازار وجود دارد ، این یک قدرت شلیک قابل توجه برای هدایت تجمع جدید ارزهای رمزپایه اصلی مانند بیت کوین است.

چه زمانی پرسید اینکه آیا سپرده های بزرگ USDT به این معنی است که در عوض تقاضای بازپرداخت وجود دارد ، مسکوکو در پاسخ گفت که USDT سپرده شده در صرافی ها معمولاً قصد خرید را دارد.

او توضیح داد:

"سکه های ثابت که در صرافی ها واریز می شوند ، بیشتر برای خرید است. بخشی از آنها ممکن است برای وام به بازرگانان اهرمی استفاده شود. [...]. علاوه بر این ، بسیار صعودی است زیرا تقاضای طولانی مدت را برجسته می کند. "

در همین حال ، داده های CryptoQuant روند مشابهی را نشان می دهد. به عنوان مثال All Exchanges Stablecoins Ratio (ESR) ، که تمام ذخایر بیت کوین در مبادلات را با توجه به ذخایر پایدار بیت کوین تقسیم می کند ، یک بار دیگر در حال افزایش است ، که نشان می دهد سرمایه گذاران می توانند دوباره وارد بازار شوند.

نسبت Stablecoins. منبع: CryptoQuant