طلا احمق است؟ بانک پیتر شیف تحت تحقیق در زمینه فرار مالیاتی است – مجموعه

طلا احمق است؟ بانک پیتر شیف تحت تحقیق در زمینه فرار مالیاتی است

 صبح امروز ، واسطه میلیونر و متشکر از بیت کوین ، پیتر شیف ، بیدار شد و به دلیل تحقیقات بین المللی جنایی ، بانک خود را تحت نظارت مجدد یافت.

بر اساس گزارش روزنامه استرالیایی The Age و مجله نیویورک تایمز، J5 - یک کارگروه مشترک مقامات مالیاتی دولتهای مهم غربی که به دنبال انتشار بمب در مجله Panama Papers تشکیل شده است - "صدها" حساب در بانک یورو پاسیفیک مستقر در پورتوریکو در شیف تحت تحقیقات مالیاتی قرار داده است فرار و سایر جرایم مالی.

این گزارش ها جزئیات آنچه را که به نظر می رسد سازمانی کاملاً ناشایست و مسئول نگهداری از ثروت بازیگران تاجران و جنایتکاران سایه دار است ، بیان می کند. کارمندان استخدام شده پس از جستجوی سریع جستجوی گوگل وظیفه داشتند مشتریانی مانند سیمون آنتکتیل ، کلاهبردار مشهور استرالیایی و استاد پیشگیری از مالیات را جذب کنند.

ماه گذشته ، شیف در مصاحبه ای با The Age ، تخلفات مربوط به یورو پاسیفیك را انكار كرد و گفت: "این بانك" حسابهای بسیار بیشتری را از آنچه ما تصویب می كنیم رد می كند ، زیرا انطباق ما بسیار دقیق است ".

او بعداً از مصاحبه خارج شد.

اما در میان گزارشات جزئیات کلیدی وجود دارد که ممکن است روشن کند چرا شیف چنین منتقد خشن و محبوب رایج ترین رمز ارز جهان ، بیت کوین بوده است.

از عصر:

"امنیت بانک نیز یک مشکل بود [...] در یک لحظه ، روس ها سعی کردند بانک را باج بدهند 1000 بیت کوین ، به ارزش میلیون ها دلار. "

در حالی که شیف از اوایل سال 2013 بیت کوین را مورد انتقاد قرار می داد ، ممکن است طرح اخاذی توضیح دهد که چرا او از اواخر سال به شدت سر و صدا داشته است ، به ویژه در توئیتر با تیلر وینکلوس ، بنیانگذار جوزا.

شیف همچنین سابقه پارانویا را در مورد هک ها ، به خصوص هک های مربوط به ارزهای رمزپایه نشان داده است. در ماه ژوئیه ، شیف اطمینان داد که هک چندین حساب توییتر توسط یک نوجوان آمریکایی ممکن است "هشدار دهنده" برای هک بیت کوین باشد ، و در آوریل او توییت کرد درباره "پتانسیل پیشرفت در فناوری برای هک بلاکچین و بیت کوین تقلبی".

علی رغم نگرانی های شیف در مورد هک احتمالی بلاکچین بیت کوین ، در دنیای دارایی های دیجیتال معادل پیریت آهن وجود ندارد. مگر اینکه BSV را حساب کنیم.