قطره های نوسانات اتریوم پایین تر از گزینه های Bitcoin اما ETH هستند – مجموعه

قطره های نوسانات اتریوم پایین تر از گزینه های Bitcoin اما ETH هستند

 


گزینه های اتر (ETH) حاکی از نوسانات است ، اندازه گیری از نوسانات قیمت مورد انتظار مطابق حق بیمه بازار گزینه ها ، برای اولین بار از زیر Bitcoinâ (BTC) پایین آمده است.

این می تواند نشان دهد که سرمایه گذاران انتظار کاهش قیمت را دارند و یا انتظار دارند که قیمت ETH به آینه بیت کوین منتقل شود.

در مورد کاتالیزورهای بالقوه برای افزایش قیمت قابل توجه ، نوسانات ضمنی تمایل به بالا رفتن دارد در حالی که عدم وجود محرک باعث بی ثباتی در بازگشت می شود ، در کنار حق بیمه کاهش در بازار گزینه ها.

گزینه های Deribit دلالت بر بی ثباتی دارد

گزینه های Deribit دلالت بر بی ثباتی دارد. منبع: Skew

نمودار بالا افت مداوم در نوسانات دارایی های هر دو دارایی را نشان می دهد ، که می تواند تا حدی با کاهش نیمه بیت کوین در اواسط ماه مه توضیح داد. در آن زمان ، سرمایه گذاران دلایلی برای این باور داشتند که قیمت ها می توانند به طرز چشمگیر تری از نوسانات برخوردار شوند زیرا احتمال پایتخت های مختلف معدنچی وجود دارد.

در همین زمان ، اخبار مثبت از ورود شدید سرمایه گذاری های Grayscale ، پیشرفت در آزمایشی Ethereum 2.0 و یک اکوسیستم DeFi رو به رشد ، انتظارات معامله گران را تقویت کرد.

بازارهای رمزنگاری نسبتاً بی ثبات هستند

S&P 500 نوسانات 3 ماهه

S&P 500 نوسانات 3 ماهه. منبع: فدرال رزرو

نوسانات موجود در بازار رمزنگاری بسیار بالاتر از سطح مشاهده شده در S&P 500 است و نباید جای تعجب داشت.

دلایل بسیاری از این تفاوت وجود دارد و برخی از برجسته ترین آنها عبارتند از: پتانسیل عظیم غیر قابل استفاده دارایی های دیجیتال و عدم قطعیت های موجود مربوط به تکامل لازم پروتکل های مختلف.

بازارهای گزینه های اتر به احساسات نزولی اشاره می کنند

گزینه های ETH نسبت های تماس / تماس را قرار دهید

گزینه های ETH نسبت های تماس / تماس را قرار دهید. منبع: Skew

سرمایه گذاران در سیگنال های نمودار بالا مبادلات مساوی با گزینه های ETH قرار داده اند و معامله می کنند. این شاخص بعد از اینکه قبلاً به سمت گزینه تماس (سرسختی) سوار شده بود ، به بالاترین سطح خود در مدت یک سال رسید

گزینه های BTC نسبت های تماس / تماس را قرار دهید

گزینه های BTC نسبت های تماس / تماس را قرار دهید. منبع: Skew

در همین حال ، نسبت گزینه های قرار دادن و تماس بیت کوین داستان دیگری را نشان می دهد که گزینه های put (bearish) در کل 40٪ از علاقه باز فعلی است که از 80٪ قله قبل از نصف کاهش می یابد.

این نباید به عنوان نشانگر گاو نژاد / خرس به خودی خود تفسیر شود زیرا بستگی به میزان اعتصاب آن گزینه ها در آن دارد.

گزینه های بلند مدت اتر صعودی است

گزینه های ETH علاقه خود را با انقضا باز می کنند

گزینه های ETH علاقه خود را با انقضا باز می کنند. منبع: Skew

گزینه های ETH بلند مدت با کنجکاوی فعال تر از قرارداد ماه آینده هستند و این تفاوت آشکار با بازارهای BTC است.

اگرچه نمی توان دلیل دقیق آن را غیرممکن دانست ، اما ممکن است استنباط شود که پیشرفت Ethereum 2.0 در حال انجام است

اخیراً Cointelegraph با توضیح مسائل احتمالی کاربران برای انتقال تعادل بین این صندوق های زنجیره ای ، مزایا و خطرات این ارتقا را ذکر کرده است.

گزینه های ETH دسامبر 2020

گزینه های ETH دسامبر 2020. منبع: دریبیت

اگرچه ممکن است به نظر برسد که نسبت برقراری تماس / تماس ETH متعادل است ، هنگام تجزیه و تحلیل اعتصابات برای تماس های کمی خوش بینانه (240 تا 280 دلار) تا اندکی منفی (180 تا 220 دلار) عدم تعادل مشخص 2: 1 به نفع تماس های صعودی است.

همین الگوی ظهور سپتامبر 2020 ظهور می کند.

گزینه های ETH ژوئیه 2020

گزینه های ETH ژوئیه 2020. منبع: دریبیت

گزینه های کوتاه مدت اتر نزولی است

به طرز عجیب و غریب ، برای قرارداد ETH ژوئیه 2020 ، یک نسبت 4: 1 چشمگیر وجود دارد که گزینه های قرار داده شده (نزولی) نزدیک به سطح فعلی بازار است.

این نشان می دهد که سرمایه گذاران از روند نزولی نوسانات اخیر استفاده می کنند تا استراتژی هایی را برای محافظت در برابر نزولی کوتاه مدت محافظت کنند ، در حالی که همچنین هدف از گزینه های تماس (صعودی) پایان سال هستند.

حق بیمه آتی 1 ماهه ETH

حق بیمه آتی 1 ماهه ETH. منبع: SKEW

همبستگی با بیت کوین تقریباً زیاد است

برای درک بهتر وضعیت سرمایه گذاران ETH برای ماه آینده ، باید تجزیه و تحلیل قراردادهای آینده انجام شود. هرچه حق بیمه قرارداد آتی ماه آینده بیشتر باشد ، معامله گران خوش بین تر هستند .Â

داده های Skew نشان می دهد که اگرچه حق بیمه 2٪ سالم است ، اما خوش بینی بیش از حد که در اوایل ماه جاری دیده می شود از بین رفته است.

ارتباط بیت کوین 20 روزه با اتر

ارتباط بیت کوین 20 روزه با اتر. منبع: Tradingview

همبستگی 20 روزه بین بیت کوین و اتر اخیراً به سطح 0.90 صعود کرده است که نشان می دهد قیمت هر دو دارایی کاملاً مشابه در حال حرکت است. این تا حدی توضیح می دهد که کاهش گزینه های ETH حاکی از عدم نوسانات در هنگام انطباق سرمایه گذاران با بازارهای همبستگی بالا است.

آماده سازی اصلی

نوسانات کم فعلی اتر نشان می دهد که بازارهای گزینه ها هیچ کاتالیزوری مهم را برای موارد گاو نر یا خرس انتظار ندارند. گزینه های کوتاه مدت فعالیت شدید نزولی را نشان می دهد ، در حالی که بازارهای سپتامبر و دسامبر برای گزینه های تماس (صعودی) کم است.

نوسانات پایین به معنای این نیست که سرمایه گذاران انتظار دارند روند صعودی قیمت یا پایین آمدن قیمت را داشته باشند ، بلکه به سادگی منعکس کننده انتظارات از کاتالیزورهای عمده قیمت است. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است ، Â چند مورد از شاخص های صعودی برای اتر وجود داشته است ، از جمله افزایش فعالیت کاربر و افزایش تقاضای نهادی.

برای کسانی که مایل به استفاده از روند صعودی احتمالی Ethereum 2.0 هستند ، این یک فرصت عالی برای خرید گزینه های تماس طولانی مدت است.

نوسانات پایین به معنای کاهش هزینه های خرید قراردادهای گزینه ها است که برخلاف بازارهای آتی ، راهی برای نگه داشتن مواضع باز با وجود نوسانات کوتاه مدت قیمت منفی فراهم می کند.

نظرات و نظرات بیان شده فقط در مورد نظرات است نویسنده و لزوماً نظرات Cointelegraph را منعکس نمی کند. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملات شامل ریسک است. شما باید تحقیق خود را هنگام تصمیم گیری انجام دهید.