قیمت بیت کوین تا 11400 دلار افزایش می یابد زیرا معامله گران می گویند “فاز گاو نر” در حال اشتعال است – مجموعه

قیمت بیت کوین تا 11400 دلار افزایش می یابد زیرا معامله گران می گویند "فاز گاو نر" در حال اشتعال است

 


قیمت بیت کوین برای سومین بار طی سه روز از 11400 دلار پیشی گرفت و سطح مقاومت بحرانی را نقض کرد. در اوایل امروز قیمت BTC به 11444 دلار رسید اما سریعاً به محدوده 11،250 دلار بازگشت.

با کمال تعجب ، در یک ساعت گذشته قیمت دوباره بالای 11400 دلار افزایش یافته است و برخی از معامله گران بر این باورند که بازپرداخت های مکرر مقاومت می تواند شانس شکستن برجام را افزایش دهد.

کلوین کوه اسپارتان گروه گفت که وقتی BTC از 11400 دلار معاف شود ، تظاهرات به 12،000 دلار محتمل است. در همین حال ، ویلی وو ، تحلیلگر و بازرگان زنجیره ای ، گفت که تجمع بیت کوین بالاتر از 11،000 دلار می تواند BTC را در آغاز مرحله اول گاو نر قرار دهد.

نمودار قیمت 1 ساعته بیت کوین. منبع: TradingView.com

نمودار قیمت 1 ساعته بیت کوین. منبع: TradingView.com

پس از بالا رفتن به اندازه 10،470 دلار در BitMEX ، قیمت بیت کوین به حدود 11،260 دلار کاهش یافت. در حال حاضر ، محدوده مقاومت از 11200 تا 11400 دلار به نظر می رسد فروشندگان را ترغیب می کنند تا از این سطح دفاع کنند و از یک شکست بزرگ جلوگیری کنند.

سرمایه گذاران نسبت به احتمال اجرای گاو بیت کوین خوش بین هستند

در تاریخ 27 ژوئن ، تحلیلگر زنجیره ای و تاجر بیت کوین ، ویلی وو مدل قیمت جدیدی را برای BTC نشان داد. این مدل نشان می دهد که یک گاو نر جدید برای cryptocurrency برتر در حال تولید است. در آن زمان ، وو گفت:

h € این مدل جدیدی است که من روی آن کار می کنم ، شروع اجرای گاوهای نمایی را نشان می دهد. 1) بیت کوین برای اجرای صعودی اقدام می کرد تا اینکه قبر سفید COVID این حزب را به قتل رساند. 2) این مدل نشان می دهد ما نزدیک به یک حرکت صعودی دیگر هستیم. شاید یک ماه دیگر برود. €

نمودار قیمت هفتگی بیت کوین با مدل قیمت جدید. منبع: ویلی وو

نمودار قیمت هفتگی بیت کوین با مدل قیمت جدید. منبع: ویلی وو

یک ماه از زمان کشف مدل می گذرد و قیمت بیت کوین از 9 هزار و 100 دلار به بیش از 11000 دلار افزایش یافته است. وو در ادامه مدل ، گفت كه او "با اعتماد به نفس" اعتماد به نفس دارد ، مرحله اصلي گاو نر در حال اشتعال است.

این تحلیلگر نقاط مختلفی از داده های زنجیره ای ، از جمله فهرست نامه بیت کوین و شاخص قدرت نسبی (RSI) را تجزیه و تحلیل کرد تا چرخه های بازار را ارزیابی کند. وو گفت که RSI زنجیره ای ، به طور خاص ، نشان می دهد که بازار اصلی گاو نژاد ممکن است در سه ماهه چهارم آغاز شود.

وو توضیح داد که:

ith € ith با وقفه فعلی به 11K ، من نسبتاً مطمئن هستم که مدل ماههای گذشته روی صف کار می کند ، ما در آغاز مرحله "مراحل اولیه گاو نر" هستیم ... 365 روز RSI زنجیره ای فشرده سازی را نشان می دهد در مرحله اولیه چرخه گاو نژاد نزدیک به پایان ، من انتظار توسعه RSI را دارم که فصل اصلی گاو نر را با شروع Q4 2020 تا سال 2021 مشخص می کند.

به همین ترتیب ، کوه گفت که اگر قیمت بیت کوین به بالای 11400 دلار افزایش یابد ، حرکت خود را حفظ خواهد کرد. اما اگر BTC همچنان به تجمع خود بپردازد ، سرمایه گذار تأکید می کند که ارزهای رمزنگاری جایگزین می توانند ادغام شوند. که گفت:

f € f اگر BTC مقاومت را در 11.4K $ بشکند ، ما در هیچ زمان بالاتر از 12K $ می رویم. در کوتاه مدت دوباره باد از altcoin می گیرد. €

قبل از اینکه BTC از 12.500 دلار فراتر رود ، احساسات آنچنان صعودی نیست

به گفته مدیر ارشد سرمایه گذاری ExoAlphaâ ، دیوید لیفچیتز ، سودآوری از نشانه های خوب DeFi باعث شد BTC و Ether (ETH) افزایش پیدا کنند. روند صعودی اولیه منجر به انحلال قراردادهای کوتاه مدت مبادلات آتی شد.

با شروع تجمع بیت کوین ، نشانه های DeFi و دیگر Cryptocur ارز های جایگزین دیگر شروع به کاهش کردند که این استدلال را تقویت می کند. دارایی هایی مانند Compound ، Chainlink و Cardano که در ماه ژوئن بالاتر از BTC بود ، در چند روز گذشته رکود کرد.

لیفچیتز به Cointelegraph گفت:

recent € seems به نظر می رسد حرکت اخیر در BTC-USD با سودآوری سکه های DeFi به بخش عمده (بیت کوین و اتریوم) پیوند خورده است ، که باعث شد فشار کوتاه شلوارهای پر مصرف در کازینو BitMEX ایجاد شود.

در کوتاه مدت ، لیفچیتز اظهار داشت که با خنک شدن بازار ، ممکن است کاهش اقتصادی رخ دهد ، اما اگر BTC از 12.500 دلار پیشی بگیرد و در صدر آن باقی بماند ، یک بازار گاو نر می تواند تحقق یابد. لیفچیتز گفت:

o € o بنابراین اساساً ، به نظر می رسد که معاملات بیت کوین با چرخش و کاهش ارزش دلار بیشتر از یک علاقه واقعی به سکه باشد ، اما باید BTC برسد و بالاتر از 12.500 دلار باقی بماند (یعنی ژوئیه 2019 بالا باشد) می تواند روایت را تغییر دهد. در کوتاه مدت ، یک بازپرداخت کوچک ممکن است در حال ساخت باشد ، که از اینجا سالم است قبل از شرکت در یک اجرای جدید به 12.500 دلار.

به طور کلی ، معامله گران و تحلیلگران زنجیره ای پس از تجمع نسبتا سریع بیت کوین بالاتر از 11،000 دلار مثبت باقی می مانند.

خطرات بازگشتی وجود دارد زیرا بازار آتی با نرخ بالای بودجه بیش از حد گرم می شود ، اما به نظر می رسد احساسات رو به بهبود است و BTC در نتیجه بارها و بارها سطح مقاومت کلیدی را با 11400 دلار آزمایش می کند.