مادورو ادعا می کند رمزنگاری در مبارزه با تحریم ها علیه ونزوئلا نقش خواهد داشت – مجموعه

مادورو ادعا می کند رمزنگاری در مبارزه با تحریم ها علیه ونزوئلا نقش خواهد داشت

 رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو می گوید که اکنون دولت این کشور به ارزهای رمزنگاری شده متنوع به عنوان راهی بالقوه برای جلوگیری از تحریم ها نگاه می کند.

در تاریخ 29 سپتامبر ، مادورو لایحه جدیدی را ارائه داد که قصد دارد به این کشور کمک کند تا از تأثیر تحریم های ایالات متحده عبور کند.

به عنوان بخشی از این لایحه ، ونزوئلا امکان استفاده از ارزهای رمزنگاری شده مختلف در تجارت داخلی و خارجی را بررسی خواهد کرد. مادورو ادعا کرد که لایحه جدید ضد تحریم شامل اقدامات رمزنگاری خصوصی و حمایت دولتی مانند رمز ارزهای ونزوئلا ، پترو است:

لایحه ضد تحریم اولین پاسخ است [...] قدرت تازه ای به استفاده از پترو و سایر ارزهای رمزپایه ، ملی و جهانی ، در تجارت داخلی و خارجی بدهد ، به طوری که همه ارزهای رمزپایه جهان ، دولتی و خصوصی می توانند مورد استفاده قرار گیرند. این یک پروژه مهم است که در دست توسعه است. "

براساس گزارش های آنلاین ، لایحه جدید اکنون توسط نهاد قانونگذاری ونزوئلا ، مجلس م Constسسان ملی در حال بررسی است.

ظاهراً آخرین اخبار نشان می دهد که علاقه رمزنگاری ونزوئلا محدود به ارز رمزنگاری شده ملی پترو نیست ، که به عنوان ابزاری مهم برای فرار از تحریم های ایالات متحده قرار گرفته است.

ادعاهای جدید مادورو اندکی پس از آن صادر می شود که دولت ونزوئلا یک چارچوب قانونی قانونی برای استخراج ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین (BTC) صادر کرد. در تاریخ 23 سپتامبر ، ناظر ملی دارایی های رمزنگاری و فعالیت های وابسته به ونزوئلا اولین فرمان را برای تنظیم کلیه فعالیت های استخراج رمزنگاری صادر کرد ، و شرایط خاصی را برای استخراج کنندگان مانند تعهد عضویت در "استخر استخراج معدن ملی" ترسیم کرد.

همانطور که Cointelegraph قبلاً گزارش داده بود ، مادورو از هیچ رمز و رمز دیگری به جز دولت Petro پشتیبانی نمی کرد.

در اواخر سال 2019 ، مادورو اعلام کرد که به بازنشستگان و مستمری بگیران کشور پاداش کریسمس خود در پترو پرداخت می شود. گزارش شده است که دولت ونزوئلا در اواخر سال 2018 پاداش ماهانه بازنشستگان را به پترو تبدیل کرده است.

رسماً در فوریه 2018 عرضه شد ، پترو اولین ارز رمزنگاری شده ملی نفت پخته جهان شد. گفته می شود این سکه برای جلب سرمایه گذاری خارجی و همچنین جلوگیری از تحریم های دولت ایالات متحده طراحی شده است. با این حال ، رمز برای خرید در خارج از ونزوئلا در دسترس نیست.