مارک کوبان می گوید NFT ها می توانند شرکت های امضای الکترونیکی را مختل کنند – مجموعه

مارک کوبان می گوید NFT ها می توانند شرکت های امضای الکترونیکی را مختل کنند

 مالک دالاس ماوریکس و طرفدار Dogecoin مارک کوبان می گوید که نشانه های غیرقابل استفاده ممکن است توانایی برهم زدن و حتی تغییر صنایع مربوط به تأیید هویت دیجیتال و امضاهای الکترونیکی را داشته باشند.

در یک قسمت از زنجیر نشده پادکست دیروز منتشر شد ، کوبایی گفت "هرگونه اسناد و مدارک هدایت شده" به طور بالقوه می تواند توسط نشانه های غیر قابل پذیرش یا NFT تغییر شکل یابد. این میلیاردر گفت که قراردادهای هوشمند می تواند بی ثباتی شرکت هایی مانند شرکت فناوری امضای الکترونیکی DocuSign را ایجاد کند.

کوبایی گفت: "در حال حاضر ما کاملاً از قراردادهای هوشمند NFT استفاده می کنیم اما اینها فقط اثبات مفاهیمی هستند که می توانند در برنامه های دنیای تجارت مانند بیمه ، اسناد حقوقی اتفاق بیفتند."

اگرچه مالک دالاس ماوریکس گفت که صنعت NFT به طور کلی ممکن است صنایع خاصی را تغییر دهد ، مشارکت وی شخصاً محدود به خرید چیزهایی بود که "دوست دارد به آنها نگاه کند". او همچنین یک سرمایه گذار عمده در پشت بازار Mintable است.

کوبایی پیشنهاد کرد که از NFT ها با داده های واقعی در بازی های بسکتبال استفاده شود ، گفت طرفداران ماوریکس می توانند نشانه هایی با "برجسته ترین بازی های سه ماهه اول" یا رویدادهایی را با زمان صرف شده در بلاکچین در اختیار داشته باشند. دیگران در فضای رمزنگاری با استفاده از برچسب گذاری جغرافیایی در خیابان و توسعه فناوری قادر به ضبط و رمزگذاری داده ها از جمله دما ، کیفیت هوا و حرکت به NFT ، موارد مشابهی را تجربه کرده اند.

"من فکر می کنم تعداد زیادی برنده وجود دارد [in the NFT industry]"گفت کوبایی. "احتمالاً طی 3-5 سال آینده شما یک ادغام بزرگ را مشاهده خواهید کرد ، جایی که کسی در خارج از خانه به دنبال وی است یا کسی بزرگتر شده است که ما انتظار بزرگ شدن نداریم و آنها دیگران را می خرند تا پایگاه NFT و مشتریان خود را بدست آورید. "

به نظر می رسد این بیانیه نشان دهنده تغییر موضع میلیاردر در برابر فناوری است ، با توجه به اینکه وی در ژانویه گفت که ارزیابی ها در فضای NFT متورم شده و نشان می دهد که درگیری وی بیشتر یک آزمایش بوده است.