مایسی ویلیامز بازیگر زن جدیدترین بیت کوین شد؟ – مجموعه

مایسی ویلیامز بازیگر زن جدیدترین بیت کوین شد؟

 مایسی ویلیامز بازیگر انگلیسی ، مشهور به خاطر بازی در نقش آریا استارک در سریال Game of Thrones در HBO ، ممکن است به باند بیت کوین بپیوندد.

در یک پیام 16 نوامبر در توییتر ، بازیگر زن پرسید 2.7 میلیون فالوئر وی اگر باید "طولانی مدت بیت کوین" را دنبال کند. در زمان انتشار ، اکثریت - 60.4٪ - مشاوره وی برای سرمایه گذاری در دارایی رمزنگاری شده با 52381 نفر هستند. ثروت خالص ویلیامز 6 میلیون دلار از کارش در تلویزیون و فیلم است.

اشاره مشهور مشهور به بیت کوین (BTC) باعث شد Crypto Twitter بسیار سرگرم کننده باشد زیرا سایر چهره ها به سرعت با افکار خود سر و صدا می کنند.

پیتر مک کورماک ، مجری برنامه آنچه بیت کوین انجام داد پادکست ، پیشنهاد کرد ویلیامز از altcoins به هر قیمتی پرهیز کند ، بیان "بیت کوین و هیچ چیز دیگری" برای بازیگر زن. با این حال ، اصطلاحات رمزنگاری که از منابع Game of Thrones عبور می کنند ، به عنوان Blockfolio فراوان بودند گفت ویلیامز باید با ادامه کار در بیت کوین "به مردم آزاد بپیوندد". باری سیلبرت به حزب پیوست ، پیشنهاد کردن بازیگر زن "دیگری" از نوع خاکستری را بررسی می کند ، ادای احترامی به بیماری در این مجموعه و اعتماد شرکت رمزگذاری شرکت سرمایه گذاری است.

پذیرش بیت کوین در میان چهره های مهم در زمینه سرگرمی و امور مالی افزایش چشمگیری را در سال 2020 تجربه کرده است ، زیرا بسیاری از افراد به دنبال جبران تورم و گزینه های دیجیتالی پول نقد هستند. تاجر روز Dave Portnoy امسال برای مدت کوتاهی به جامعه رمزنگاری پیوست و بعداً Bitcoin را به عنوان "یک طرح بزرگ Ponzi" برچسب گذاری کرد.

در زمان انتشار ، قیمت BTC 16،770 دلار است که در 24 ساعت گذشته 5.7٪ افزایش داشته است.