ماینرها در حال احتکار بیت کوین از درآمد روزانه رکورد هستند – مجموعه

ماینرها در حال احتکار بیت کوین از درآمد روزانه رکورد هستند

 


استخراج کنندگان بیت کوین سکه های خود را برای افزایش قیمت ها پس می کشند ، از اواسط ماه مارس که انتقال مستقیم آنها از معدنچیان به صرافی ها تقریباً 40٪ سقوط می کند.

داده های ارائه شده توسط Glassnode ارائه دهنده تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تعادل BTC استخراج کنندگان از اواخر ماه مارس در حال افزایش است ، به دنبال خروج شدید در ماه ژانویه و به طور مداوم فروش در فوریه و اوایل مارس کاهش می یابد.

Glassnode CTO Rafael Schultze-Kraft ، معیارهای مختلفی را نشان می دهد که به تجمع معدنچی اخیر اشاره دارد - از جمله جریان از آدرس های استخراج کننده ، تأمین نشده BTC و تغییر خالص موقعیت ماینر.

داده های Glassnode نشان می دهد که تأمین نشده مصرف شده - BTC که هرگز از آدرس اصلی گیرنده (استخراج کننده) منتقل نشده است - پس از مشاهده افت شدید در ژانویه ، هنگامی که 15000 سکه قبلاً خاموش برای اولین بار از آدرس های استخراج نقل مکان کرده بودند ، شروع به افزایش می کند.

تأمین نشده مصرف BTC: شیشه گره

از ماه فوریه ، تقریباً 5،000 BTC تازه ضرب شده به عرضه بی مصرف Bitcoin اضافه شده است که مجموع آن را به حداکثر می رساند 1.765 میلیون بیت کوین

انتقال مستقیم از کیف پول های ماینر به صرافی ها نیز در هفته های اخیر کاهش چشمگیری داشته است و از میانگین متحرک 30 روزه تقریباً 450 BTC در اواسط مارس به 275 BTC امروز کاهش یافته است.

انتقال BTC از کیف پول های استخراج کننده به مبادلات ، میانگین متحرک 30 روزه: شیشه گره

شولتزه-کرافت استخراج بیت کوین را به عنوان "اصول اساسی" توصیف کرد یادداشت برداری یک بالاترین رکورد جدید برای هش روزانه 178 هشدار در ثانیه در 6 آوریل و بالاترین رکورد جدید برای استخراج بیت کوین.

وی همچنین داده هایی را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد درآمد ماینرها از بین رفته است 300٪ تقریباً در یک سال ، تلاش برای رسیدن به بالاترین رقم های بالاتر از 50 میلیون دلار در حال حاضر با میانگین متحرک هفت روزه نزدیک به 60 میلیون دلار.

وی نتیجه گرفت ، "معدنچیان انگیزه کمی و یا هیچ انگیزه ای برای پرداخت نقدی ندارند." اضافه كردن "فروش یا کاپیتولاسیون [is] در چشم نیست. "

رونق آشکار استخراج کنندگان بیت کوین را می توان در عملکرد سهام شرکت های استخراج معدن در آمریکای شمالی مشاهده کرد ، با تجزیه و تحلیل اخیر که سهام چهار شرکت بزرگ استخراج معادن بیت کوین در معاملات عمومی انجام شد در طی 12 ماه 5000 درصد افزایش یافت در حالی که قیمت BTC 900 افزایش یافت ٪ در مدت مشابه