محققان می گویند حمله جدید شبکه رعد و برق می تواند “آشوب” ایجاد کند – مجموعه

محققان می گویند حمله جدید شبکه رعد و برق می تواند "آشوب" ایجاد کند

 یک مطالعه منتشر شده در تاریخ 29 ژوئن ، راهی برای تخلیه وجوه کیف پول Bitcoin (BTC) در شبکه لایتنینگ با بهره برداری از تنگنا در سیستم را نشان داد.

مطابق با مقاله "Flood & Loot: A Attic Systemic On The Lightning Networkâ" ، ​​جونا هریس و آویو زهار از دانشگاه عبری در اسرائیل حمله سیستمی به شبکه لایتنینگ را ارزیابی کردند که امکان سرقت وجوه BTC را که در آن قفل شده بود ، فراهم می کند. کانال های پرداخت

جاری شدن سیل از تخته سنگ با حملات همزمان

از شبکه روشنایی برای ارسال پرداخت از طریق گره های واسطه استفاده می شود که می توان از آن برای سرقت بیت کوین استفاده کرد. این معمولاً باید به سرعت انجام شود. با این حال ، هکرهای طغیان کننده شبکه می توانند پنجره موثر زمان را گسترش دهند.

برای موفقیت آمیز این حمله ، هکرها فقط برای اینكه سرقت از وجوه از این شبکه انجام دهند ، فقط باید 85 کانال را حمله كنند.

جزئیات این حمله

محققان جزئیات بیشتری را ارائه دادند ، و ذکر کردند:

key € ایده اصلی قراردادهای قفل شده Hash Time (HTLC) این است که پس از اتمام آنها ، پرداخت ها توسط گره هدف از گره قبلی در مسیر با تهیه یک راز (پیش نمایش یک هش) توسط "گره" گرفته می شوند. . مهاجم ما پرداخت را بین دو گره خود انجام می دهد و در انتهای مسیر پرداخت را می گیرد. او وقتی سرانجام پرداخت از گره مبدأ پرداخت شود ، از همکاری امتناع می ورزد - قربانی را وادار به انجام این کار از طریق معامله blockchain می کند.

در این مقاله مشخص شده است که نتایج این تحقیق قبل از انتشار گزارش با برنامه نویسان سه اجرای اصلی لایتنینگ به اشتراک گذاشته شده است.

Cointelegraph گزارش داد که آژانس خرید آنلاین بلیط ویتنامی ، Future.Travel ، اکنون پرداخت های بیت کوین را از طریق شبکه لایتنینگ می پذیرد. وجوه در زمان فروش به پول محلی تبدیل می شوند.