مدیر عامل شرکت Ripple انتقاد ممنوعیت رمزنگاری هند و # 039؛ – مجموعه

مدیر عامل شرکت Ripple انتقاد ممنوعیت رمزنگاری هند و # 039؛

 گفته می شود که مقامات دولت هند قصد دارند در مورد لایحه جدیدی بحث کنند که چارچوب قانونی آن ارزهای رمزپایه را در شبه قاره ممنوع می کند.

طبق گزارش 15 سپتامبر از بلومبرگ ، کابینه فدرال هند قانون ممنوعیت رمزنگاری را شش ماه پس از لغو ممنوعیت ملاقات دادگاه ها در حال بررسی است. منابع ناشناس ادعا کردند که دولت هند توسعه فناوری بلاکچین را تشویق می کند ، اما نه تجارت ارز رمزنگاری.

در پاسخ ، مدیرعامل Ripple ، برد گارلینگهاوس نامیده می شود این تصمیم "ناامیدکننده" ، با بیان اینکه ارز رمزنگاری شده توانایی کمک به جمعیت کم برخوردار در کشور را دارد:

از ماه مه ، هند تقریباً 190 میلیون بزرگسال بدون بانک داشته است - کسانی که دسترسی به حساب بانکی یا سایر ابزارهای مالی ندارند. برخی از کارشناسان ادعا کرده اند که دارایی های رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) راهی برای تشویق سواد مالی با ابزارهای ساده برای سرمایه گذاری و پس انداز است.

قبل از اینکه بانک رزرو هند یا RBI ممنوعیت پنهانی بانک های معاملاتی با مشاغل رمزنگاری را در سال 2018 وضع کند ، ارزش بازار رمزنگاری این کشور 12.9 میلیارد دلار بود. دادگاه عالی سیاست RBI را در ماه مارس سرنگون کرد و منجر به رونق در مبادلات جدید در سراسر شبه قاره شد. گزارش ماه مه از مبادلات رمزنگاری OKEx و Coinpaprika اظهار داشت که سابق پس از تغییر ممنوعیت ، 545.56٪ در بازدید سایت از هند در Q1 افزایش یافته است و تعداد کاربران جدید نیز 4100٪ افزایش یافته است.

با این حال ، از ماه ژوئن گزارش هایی از مقامات دولت هند در حال بررسی قانون جدیدی است که می تواند ارزهای رمزپایه را ممنوع کند. برخلاف رویکرد RBI در اساساً قرار دادن لیست سیاه در بانک ها ، دولت اکنون ممکن است در حال بررسی ممنوعیت رمزنگاری از طریق تغییر قانون باشد ، که طبق گزارش ها الزام آورتر خواهد بود.

پارلمان هند پس از تأخیر به دلیل بیماری همه گیر ، روز دوشنبه تشکیل جلسه داد. با این حال ، Tanvi Ratna ، مدیر عامل شرکت مشاوره بلاکچین Policy 4.0 ، اظهار داشت از تاریخ 13 سپتامبر ، هیچ قانونی برای ممنوعیت رمزنگاری در لیست لوایحی که باید رسیدگی شود ، در حالی که هیئت دولت به مدت 18 روز در جلسه است ، وجود ندارد.

آشیش سینگال ، بنیانگذار و مدیر عامل صرافی ارز رمزنگاری شده هند CoinSwitch ، در ماه ژوئن گفت که احتمال ممنوعیت پولی ارزهای دیجیتال در سال گذشته بیش از سال 2020 است. وی گفت که تغییر در نحوه درک رمزنگاری در سراسر هند تغییر کرده است ، امیدوارم برای بهتر.