مسیر Aave به سمت تمرکززدایی امیدوار است که سرمایه گذاران نهادی را به خود جلب کند – مجموعه

مسیر Aave به سمت تمرکززدایی امیدوار است که سرمایه گذاران نهادی را به خود جلب کند

 Aave با 1.5 میلیارد دلار بسته در قراردادهای هوشمند خود به عنوان یک پروتکل برتر DeFi ظهور کرده است. این پروژه همچنین به اولین پروژه DeFi تبدیل شده است که به سقف یک میلیارد دلار در بازار رسیده و مجوز م Electronicسسه الکترونیکی پول را از سازمان رفتار مالی انگلستان دریافت می کند.

Aave اخیراً پیشنهاد Aavenomics خود را برای پاداش دادن به ارائه دهندگان نقدینگی و دارندگان AAVE که در موقعیت خطر شرکت می کنند و پروتکل را ایمن نگه می دارد ، راه اندازی کرد. استانی كولچف ، مدیرعامل Aave ، در یك تماس تلفنی به Cointelegraph گفت كه گفته می شود كاركردی كه به دارندگان رمز Aave اجازه می دهد تا در مدل ایمنی مشاركت داشته باشند ، جذب سرمایه گذاران بیشتر موسسه و عموم مردم برای سپرده گذاری در Aave است.

هدف Aavenomics ایجاد یک نقطه شلینگ است که در آن رشد ، پایداری و ایمنی پروتکل بر اهداف ذینفعان فردی اولویت دارد. کولچوف توضیح داد که:

neâne of of en functions AA VEVE AAVE a into Safety Safety Safety Safety for those.

Model Safety یک سازوکار مهم برای ایمن کردن نشانه های AAVE است که به عنوان یک بیمه در برابر Shortfall Events عمل می کند. بنیانگذار می گوید انگیزه های مالی بر آن دسته از سهامداران تمرکز خواهد کرد که بیشترین ریسک را دارند.

برای غیر متمرکز کردن حاکمیت پروتکل Aave ، این پروژه رمز اصلی LEND را به AAVE منتقل می کند. این امر از طریق رای گیری Genesis Governance با نرخ پیشنهادی 100 وام در هر 1 AAVE انجام خواهد شد. گفته می شود دولت در هفته های آینده نرخ پیشنهادی را می پذیرد یا قبول نمی کند.

کل عرضه AAVE 16 میلیون نشانه خواهد بود. سیزده میلیون علامت AAVE توسط LEND خریداری می شود. این بدان معناست که عرضه توکن Aave در مقایسه با LEN کمتر خواهد بود. به گفته کولچف ، دلیل بیشتر از هر چیز ارتقاء فنی است. یک تابع AAVE نعناع جدید برای "امنیت پروتکل" اضافه شده است. او توضیح داد که:

"اگر یک اشکال قرارداد هوشمند وجود داشته باشد ، یا یک تصفیه ناموفق یا نوعی رویداد وجود داشته باشد که کسری در پروتکل ایجاد کند ، گفته می شود که با افزودن AAVE بیشتر کسری پروتکل صرفه جویی می شود."

ذخیره 3 میلیون علامت Aave برای ایجاد انگیزه در توسعه دهندگان پروتکل در آینده اختصاص داده شده است. او می گوید:

"اگر کسی در حال ساخت برخی از قابلیت های جالب برای پروتکل است ، می توان از این ذخیره برای پشتیبانی از این نوع اقدامات استفاده کرد."

کولچف تأکید کرد که قابلیت همکاری پروتکل ها در اکوسیستم DeFi Ethereum برای ساخت امکان ارزیابی فعلی بازار DeFi بسیار مهم است. وی افزود:

عامل اصلی رشد قابل توجه فضای DeFi به زیرساختی بستگی دارد که توسعه دهندگان می توانند از یک یا دو پروتکل پایه استفاده کرده و پروتکل های دیگری را در بالای آن بسازند.

وی گفت پروژه هایی که در حال ساخت هستند ماهیت آزمایشی دارند و DeFi یک زمین بازی را برای توسعه دهندگان و کاربران فراهم می کند. به گفته كولچف ، هدف نهایی DeFi € حذف ناكارآییهای مالی سنتی و فراهم كردن زیرساخت های غیرمجاز است كه به مردم اجازه می دهد بدون هیچ مانعی به سیستم مالی دسترسی پیدا كنند.

کولچوف خاطرنشان کرد: در حال حاضر حدود 30 نقطه دسترسی مختلف برای دسترسی کاربران برای دسترسی به پروتکل Aave وجود دارد. کیف پول های رمزنگاری به مردم امکان می دهد تا از پروتکل استفاده کرده و پول های ثابت و سایر وجوه را برای کسب سود واریز کنند.

سیستم بدون مجوز نیز یک عامل کلیدی برای پذیرش انبوه ارزهای رمزپایه است. بنیانگذار توضیح داد که غیر مجاز بودن به معنای هر کسی است و همه می توانند در DeFi کارایی ایجاد کنند:

"هر توسعه دهنده ای از مناطق مختلف جهان می تواند یک برنامه مالی یا غیرمالی جدید ایجاد کند که از Aave در هر مکان و هر زمان استفاده می کند زیرا پروتکل ما برای توسعه دهندگان قابل دسترسی است و این یک عامل مهم برای تصویب است."

كولوچف می داند كه پروتكل های DeFi خود را برای اجرای قراردادهای هوشمند به صورت غیرمجاز اجرا می كنند. مقررات در آینده بر روند ایجاد قراردادهای هوشمند و اطمینان از ایمنی قراردادهای هوشمند برای اجرای در شبکه اصلی متمرکز خواهد بود.

e € eDeFi مانند اقیانوس است که در آن اقیانوس تنظیم نشده اما بنادر مانند قراردادهای هوشمند که منجر به اقیانوس می شوند باید تنظیم شوند.