معاملات آتی Bitcoin Bakkt رکورد حجم روزانه را با 36٪ شکست – مجموعه

معاملات آتی Bitcoin Bakkt رکورد حجم روزانه را با 36٪ شکست

 


Bakkt ، یک بستر تنظیم شده برای نگهداری و تجارت دارایی های رمزنگاری متعلق به Intercontinental Exchange ، حجم معاملات روزانه را برای قراردادهای آتی بیت کوین (BTC) که از نظر جسمی تسویه شده گزارش کرده است.

در 16 سپتامبر ، باکت اعلام کرد بیش از 200 میلیون دلار قرارداد BTC طی یک روز معامله شده است - رکورد قبلی آن 36٪ شکسته شده است.

به گفته تجمع داده های بازار رمزنگاری Skew ، این رقم تقریباً دو برابر متوسط ​​حجم روزانه ارسال شده در سپتامبر تاکنون است.

حجم معاملات آتی بیت کوین روزانه Bakkt: کج

علی رغم اینکه بعنوان یک کاتالیزور احتمالی برای یک بازار گاو نر به عنوان نهاد شناخته می شود ، مشتقات بیت کوین Bakkt’s نتوانستند تأثیر مورد انتظار را برآورده کنند - با مشاهده دوره های پایدار بی تحرکی کامل در ژانویه سال جاری. با این حال ، افزایش مداوم حجم اخیراً مورد استفاده سیستم عامل نشان می دهد که موسسات اکنون به آن گرم می شوند.

یک تفاوت در قراردادهای Bakkt این است که ظاهراً آنها به جای نقدی در بیت کوین "از نظر جسمی تسویه حساب می شوند". با این حال ، تحلیلگران تأکید کرده اند که اکثر قراردادهای معامله شده در Bakkt بسته می شوند - فقط اقلیت معامله گران تصمیم دارند که Bitcoin را پس از انقضا قرارداد دریافت کنند.

علی رغم اوج جدید در همه زمان ها ، حجم Bakkt در مقایسه با فعالیت تجاری در بزرگترین صرافی های ارز رمزنگاری کمرنگ است. طی 24 ساعت گذشته ، قرارداد دائمی Binance’s BTC-USDT - قراردادهای آتی بدون تاریخ انقضا یا تسویه حساب - معاملات 2.65 میلیارد دلاری را در تجارت انجام داد ، در حالی که 74 جفت آتی بورس 5.96 میلیارد دلار در مجموع جلب کرد.

103 جفت آتی Huobi طی 24 ساعت گذشته 5.48 میلیارد دلار تجارت انجام داد كه شامل 1.28 میلیارد دلار از قرارداد دائمی BTC-USD این سیستم عامل است. در قراردادهای همیشگی OKEx BTC-USD معاملات 516 میلیون دلاری معامله شد که 466 جفت آتی بورس در مجموع 2.72 میلیارد دلار معامله کرد.

با این حال ، باکت امروز Derebit را شکست داد ، با قرارداد Derebit’s BTC-USD 168 دلار در 24 ساعت درآمد.