معامله گران برتر می گویند نمودار ورود به سیستم بیت کوین به اجرای گاو نر به سبک BTC در سال 2017 اشاره دارد – مجموعه

معامله گران برتر می گویند نمودار ورود به سیستم بیت کوین به اجرای گاو نر به سبک BTC در سال 2017 اشاره دارد

 


پیتر برانت ، یک تاجر پیشکسوت مشهور ، اخیراً بر تقاضای زیاد موسسات به عنوان عامل اصلی کارایی بیت کوین تأکید کرده است.

نمودار BTC / USD 1 ماهه. منبع: TradingView

ساختار فنی قوی BTC ، به خصوص نمودار هفتگی ، و اصول اساسی تقویت کننده احساسات بازار است. در یک توییت ، برندت نمودار فوق را ارسال کرد و گفت:

"بیت کوین - اگر سود فعلی تا پایان ماه اکتبر حفظ شود - برای دومین بالاترین میزان بسته شدن ماهانه از قبل آماده است. موسسات $ BTC به طور فزاینده ای در مالکیت بیت کوین نقش دارند. موسسات ماهانه ارزش دارایی های خود را مشخص می کنند. "

علاوه بر افزایش حجم معاملات و افزایش اشتهای نهادی ، سرمایه گذاران برای پیش بینی افزایش گسترده تر به نمودار لگاریتمی مراجعه می کنند.

رائول پال بر روی نمودار ورود به سیستم بیت کوین تمرکز دارد

نمودار قیمت ورود به سیستم ، بیشترین کاربرد را در بیشتر تحلیلگران فنی دارد. نمودار لگاریتمی صرفاً به معنای نموداری است که درصد متداول تغییرات را با فاصله برابر در یک مقیاس نشان می دهد.

رائول پال ، بنیانگذار و مدیر عامل گروه Real Vision ، می گوید نمودار ورود به سیستم ماهانه بیت کوین بسیار خوش بینانه است. او نوشت:

"این یک نوع بیت کوین در روز است. نمودار ورود به سیستم ماهانه با خطوط رگرسیون واقعاً نکته قابل توجه است. یکی از بهترین الگوهای نمودار قدرتمند و ارسال کننده که تاکنون دیده ام. "

دلیل فنی خوش بینی نسبت به نمودار ورود به سیستم ماهانه عمدتا شکست پاک آن است. در طول چهار سال گذشته ، 13000 دلار به عنوان سطح مقاومت سنگین عمل کرده است.

نمودار ثبت تاریخی بیت کوین. منبع: رائول پال

به همین ترتیب ، در نمودارهای چارچوب زمان بالا ، مانند نمودار هفتگی و ماهانه ، BTC همیشه به جز سال 2020 ، زیر 11000 دلار بسته می شود.

شکست فنی تمیز Bitcoin در بازه زمانی ماهانه ، معامله گران و سرمایه گذاران مانند Brandt و Pal را به سمت برقراری تماس صعودی در مورد اقدام قیمت BTC سوق داده است. همانطور که پال گفت ، "اگر تاریخ قافیه شود ، سال 2021 سال بزرگی خواهد بود."

نمودار BTC / USD 1 ماهه. منبع: TradingView.com

Q4 2020 ممکن است با یک یادداشت مثبت به پایان برسد

به غیر از کاتالیزورهای فنی و اساسی صعودی متعدد ، زمان رالی فعلی نیز به نفع یک چرخه بزرگ گاو بیت کوین است.

بازده سه ماهه بیت کوین درصدی دارد. منبع: کج

مطابق با داده های Skew، بیت کوین از سال 2017 سه فصل متوالی مثبت نداشته است. در طی آن سال ، BTC پس از نصف شدن پاداش بلوک دوم خود در سال 2016 ، به بالاترین قیمت خود در 20،000 دلار رسید.

اگر بیت کوین بالای 12000 دلار بماند ، احتمالاً در مسیر ثبت سود مثبت مثبت در سه ماهه چهارم است. در این صورت ، این می تواند به همان الگوی چرخه گاو نر مانند سال 2017 منجر شود. سال آینده نیز همان چرخه پس از نصف شدن BTC را در سال 2017 ارائه می دهد ، که بیشتر باعث تقویت داستان چرخه گاو تازه کشف شده می شود.